Home Sport Chełmskie Heros Lady
Chełmskie Heros Lady

0

Trzy złote, jeden srebrny i jeden brązowy medal zdobyły zapaśniczki Cementu-Gryfa Chełm podczas prestiżowego międzynarodowego turnieju Heros Lady Open w Boguszowie-Gorcach.

Od 29 listopada do 1 grudnia w największych w tym roku w Europie zawodach w zapasach kobiet uczestniczyły reprezentacje 16 państw w bardzo mocnych składach, w tym czołówka polskich zawodniczek. Łącznie wystartowało 61 ekip, z tego aż 24 z zagranicy. Tym bardziej więc cieszą sukcesy chełmskich zapaśniczek.

Na najwyższym stopniu podium ze złotym medalem w kategorii do 53 kg stanęła najlepsza zawodniczka Cementu-Gryfa – Katarzyna Krawczyk. Drugie złoto dla Chełma wywalczyła w grupie kadetek mistrzyni Polski młodziczek – Wiktoria Kamela. Trzeci złoty medal zdobyła Daniela Tkachuk. Drugie miejsce i srebrny medal przypadły w udziale Oldze Padoshyk oraz trzecia lokata i brązowy medal Annie Urbanowicz.

REDAKCJA Redakcja wirtualnychelm.pl pracuje codziennie, aby dostarczyć Ci ciekawe i przydatne treści. Naszym najlepszym wynagrodzeniem jest Twoje zaangażowanie – udostępniaj proszę nasze teksty na Facebooku i buduj z nami społeczność wirtualnego Chełma!