Home O nas

O nas

Wirtualny Chełm to medium stworzone z myślą o Was – mieszkańcach Chełma i regionu.

Redakcja pracuje codziennie, dostarczając rzetelnych informacji i rozrywki. Mamy nadzieję, ze czas spędzony na naszej strony będzie nie tylko czystą przyjemnością, ale przyniesie Wam tez konkretne korzyści.

Wirtualny Chełm to nie tylko serwis informacyjny. Stawiamy sobie za cel sprawić, że życie naszych chełmskich czytelników będzie lepsze dzięki treściom edukacyjnym, jakie tu przeczytają.

O założycielach serwisu i planach na przyszłość można przeczytać więcej w pierwszym wpisie: Dzień dobry, to my, Wirtualny Chełm!

Wirtualny Chełm podzieliliśmy na kilka kategorii, żeby ułatwić Wam lekturę:

  • Wydarzenia – tu oczywiście przeczytacie o tym, co jest ważne dla Chełma i regionu.
  • Pieniądze – informacje, które mają wpływ na stan Waszych portfeli, w tym recenzje promocji, które pozwolą Wam realnie zaoszczędzić lub zarobić nawet kilkaset złotych miesięcznie.
  • Sport – piłkarska Ekstraklasa, rozgrywki naszej Chełmianki, najpopularniejsze wydarzenia sportowe oraz sport w regionie, na wyciągnięcie ręki każdego mieszkańca Chełma
  • Kultura – co dzieje się w Chełmie: koncerty, występy, wernisaże, spotkania autorskie, wizyty artystów, festiwale
  • Poradniki – konkretna wiedza z różnych dziedzin, napisana tak, aby można byłą ją od ręki zastosować i wyciągnąć z tego korzyści
  • Edukacja – w Chełmie z roku na rok jest coraz więcej studentów, więc ta zakładka jest specjalnie dla nich. Co dzieje się w Chełmie i na uczelniach z perspektywy studentów, licealistów i uczniów?
  • Opinie to miejsce na felietony naszych autorów. Przeczytacie tu popularne felietony Katarzyny Józefackiej w sekcji Przy Kafce oraz felietony Marcina Karpińskiego Po Męsku. Wkrótce przeczytacie kolejnych autorów!

Wirtualny Chełm to Wy

Jeżeli są tematy, którymi powinniśmy się zająć, prosimy o kontakt.

Wiesz o czymś ważnym lub ciekawym? Poinformuj nas!

Wyślij e-mail: redakcja@wirtualnychelm.pl lub wiadomość na Facebooku,

Możesz podesłać nam również maila z filmem bądź zdjęciem. Dokładne dane kontaktowe redakcji znajdziesz w zakładce KONTAKT.