Home Sport Trzy medale chełmskich kadetek
Trzy medale chełmskich kadetek

Trzy medale chełmskich kadetek

0

Z trzema medalami wróciły zawodniczki Cementu-Gryfa Chełm z rozegranego w Komornikach k. Poznania II Pucharu Polski kadetek w zapasach kobiet.

Srebrny medal zdobyła Urszula Piotrowska, uczennica Szkoły Podstawowej nr 1 w Chełmie. Brązowe medale wywalczyły Danuta Lisiewicz ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Chełmie i Daniela Tkachuk z Zespołu Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich w Chełmie.

Poza podium, na wysoko punktowanym piątym miejscu w kraju uplasowała się Dagmara Branicka ze Szkoły Podstawowej nr 11 w Chełmie. Na siódmym miejscu zawody ukończyła Julia Pracz ze Szkoły Podstawowej nr 5 w Chełmie).

Puchar Polski był jednocześnie eliminacją do Mistrzostw Polski juniorów młodszych rozgrywanych w ramach Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, do której zakwalifikowało się dziewięć chełmskich zapaśniczek.

Chełm w finałach w Mistrzostwach Polski reprezentować będą: Katarzyna Jargieła, Julia Pracz, Klaudia Karwowska, Dagmara Branicka, Danuta Lisiewicz, Daniela Tkachuk, Patrycja Piotrowska, Urszula Piotrowska i Małgorzata Małek.

REDAKCJA Redakcja wirtualnychelm.pl pracuje codziennie, aby dostarczyć Ci ciekawe i przydatne treści. Naszym najlepszym wynagrodzeniem jest Twoje zaangażowanie – udostępniaj proszę nasze teksty na Facebooku i buduj z nami społeczność wirtualnego Chełma!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *