Home Sport Najlepsze wśród juniorek
Najlepsze wśród juniorek

Najlepsze wśród juniorek

0

Po zapaśniczych sukcesach kadetek Cementu Gryfa Chełm przyszła kolej na medale trenujących pod opieką trenerów Dariusza Kucharskiego i Igora Lobasa juniorek. W rozegranych w Międzyzdrojach Mistrzostwach Polski Juniorek (18-20 lat) chełmskie zapaśniczki uzyskały tytuł najlepszej drużyny spośród 36 klubów z całej Polski, zdobywając najwięcej, bo aż 5 medali.

Znakomitym przygotowaniem technicznym i taktycznym wykazała się Wioleta Giers z Zespołu Szkół Ekonomicznych i Mundurowych w Chełmie, która wywalczyła wicemistrzostwo Polski. Uzdolniona zawodniczka, która jeszcze kilka miesięcy temu rywalizowała w grupie kadetek (15-17 lat), reprezentantka kraju na ostatnie Mistrzostwa Świata i Europy, w walce o złoty medal uległa starszej i bardziej doświadczonej reprezentantce kraju Renacie Nieściur z Kraśnika.

Cztery brązowe medale do Chełma zdobyły: Aleksandra Łysomirska, Joanna Barabas, Patrycja Dudek – wszystkie z Zespołu Szkół Ekonomicznych i Mundurowych w Chełmie, oraz Aleksandra Maziarczyk z Zespołu Szkół Budowlanych i Geodezyjnych w Chełmie.

Na piątym miejscu w kraju sklasyfikowana została Klaudia Solan z Zespołu Szkół Gastronomicznych i Hotelarskich w Chełmie.

REDAKCJA Redakcja wirtualnychelm.pl pracuje codziennie, aby dostarczyć Ci ciekawe i przydatne treści. Naszym najlepszym wynagrodzeniem jest Twoje zaangażowanie – udostępniaj proszę nasze teksty na Facebooku i buduj z nami społeczność wirtualnego Chełma!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *