Home Sport Złota Katarzyna
Złota Katarzyna

Złota Katarzyna

0

Chełmskie zapasy odniosły kolejny sukces. Walcząca w reprezentacji Polski zawodniczka Cementu-Gryfa Chełm – Katarzyna Krawczyk podczas międzynarodowego turnieju rozgrywanego w stolicy Rumunii we wspaniałym stylu zdobyła złoty medal.

W Bukareszcie Krawczyk w drodze do najwyższego stopnia podium w pierwszej walce pokonała reprezentantkę USA – Angelę Halley. W drugim starciu odniosła zwycięstwo nad zawodniczką z Mołdawii – Julią Leordą. Zwycięstwo to zapewniło jej awans do finału. W pojedynku o złoty medal nie dała szans odwiecznej rywalce z Niemiec – Ninie Hemmer. Po zakończonym turnieju na rumuńskich matach reprezentantka Cementu-Gryfa Chełm wraz z koleżankami z kadry narodowej rozpoczęła przedostatnie zgrupowanie przed mistrzostwami świata. Te za niespełna miesiąc odbędą się na Węgrzech. Ostatnim etapem przygotowań dla polskiej reprezentacji będzie międzynarodowe zgrupowanie szkoleniowe. Rozpocznie się ono 7 października w Finlandii. Reprezentacja polskich zapaśniczek bezpośrednio z Finlandii uda się do Budapesztu, gdzie w dniach 20 – 27 października stoczą walki o medale światowego czempionatu.

Więcej o sporcie można poczytać w tej zakładce.

tags:
REDAKCJA Redakcja wirtualnychelm.pl pracuje codziennie, aby dostarczyć Ci ciekawe i przydatne treści. Naszym najlepszym wynagrodzeniem jest Twoje zaangażowanie – udostępniaj proszę nasze teksty na Facebooku i buduj z nami społeczność wirtualnego Chełma!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *