Home Sport Grzegorz Gardziński o Chełmiance
Grzegorz Gardziński o Chełmiance

Grzegorz Gardziński o Chełmiance

0
0

Gościem Rozmów Po Chełmsku był Grzegorz Gardziński, miłośnik sportu i prezes ChKS Chełmianka Chełm.

W piątek ukazała się najnowsza rozmowa Tomasza Moskala w ramach serii wywiadów „Rozmowy po Chełmsku”. Cały wywiad można obejrzeć poniżej – gościem najnowszego odcinka był Grzegorz Gardziński.

Jak pisze Tomasz Moskal: „Gościem rozmów jest Grzegorz Gardziński, prezes ChKS Chełmianka Chełm. I właśnie o klubie, który jest wizytówką naszego miasta, a który stanął na krawędzi będziemy głównie rozmawiać. Ta rozmowa to wypadkowa pasji, zaangażowania i społecznego udziału. Ale także dużej dawki niepewności i goryczy. Pozycja obowiązkowa dla każdego, niekoniecznie nawet interesującego się sportem, chełmianina.”

Rozmowę Tomasza Moskala z Grzegorzem Gardzińsim można obejrzeć również na profilu facebookowym Rozmów po Chełmsku. Tam też można śledzić kolejne odcinki programu, ukazujące się w każdy piątek na Facebooku (premiera każdego odcinka odbywa się z kolei w czwartki na telewizyjnym kanale NetSpeed Chełm).

tags:
REDAKCJA Redakcja wirtualnychelm.pl pracuje codziennie, aby dostarczyć Ci ciekawe i przydatne treści. Naszym najlepszym wynagrodzeniem jest Twoje zaangażowanie – udostępniaj proszę nasze teksty na Facebooku i buduj z nami społeczność wirtualnego Chełma!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.