Home Zdrowie Sprawdź dostępność potrzebnych leków w najbliższych aptekach
Sprawdź dostępność potrzebnych leków w najbliższych aptekach

Sprawdź dostępność potrzebnych leków w najbliższych aptekach

0

Zamiast chodzić od apteki do apteki w poszukiwaniu leków, narażając przy tym siebie, innych pacjentów i farmaceutów na zakażenie, warto sprawdzić w wyszukiwarce KtoMaLek.pl, w której aptece są one dostępne, oraz złożyć rezerwacje w konkretnej placówce. Na stronie KtoMaLek.pl można też sprawdzić cenę leków refundowanych. Informacje o cenach leków nierefundowanych, które potrafią różnić się nawet o kilkadziesiąt złotych, można natomiast uzyskać telefonicznie w poszczególnych aptekach.

Jak korzystać z wyszukiwarki KtoMaLek.pl?

Wystarczy podać lub udostępnić swoją lokalizację oraz wpisać nazwę leku. System wygeneruje listę aptek w najbliższej okolicy, które posiadają szukany lek. Po wybraniu konkretnej apteki można lek zarezerwować. Po otrzymaniu potwierdzenia od farmaceuty, które zostanie wysłane na podany adres e-mail, należy udać się do apteki.

REDAKCJA Redakcja wirtualnychelm.pl pracuje codziennie, aby dostarczyć Ci ciekawe i przydatne treści. Naszym najlepszym wynagrodzeniem jest Twoje zaangażowanie – udostępniaj proszę nasze teksty na Facebooku i buduj z nami społeczność wirtualnego Chełma!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *