Home Wydarzenia Chodnikowy tor przeszkód
Chodnikowy tor przeszkód

Chodnikowy tor przeszkód

0

Chodnik powinien umożliwiać bezpieczne i swobodne poruszanie się pieszym. Przede wszystkim winien być równy. Chełmskie chodniki tymczasem przypominają niekiedy tor z przeszkodami. Śliskie lub ruchome płytki, wystające studzienki, krawężniki czy dziury stanowią poważne zagrożenie szczególnie dla osób starszych, mniej sprawnych ruchowo czy niedowidzących.

Chodnikowe pułapki w okolicy przebudowanego w ubiegłym roku skrzyżowania przy ulicy Lwowskiej po zmroku są bardzo słabo widoczne.

Po drugiej stronie podobna sytuacja. Ostrożnie omijając krawężnik oddzielający teren prywatny idźmy dalej….

Tym razem dla urozmaicenia slalomem między słupami.

Kolejna zasadzka na niezbyt uważnych, śpieszących się lub mniej sprawnych pieszych czai się po przeciwnej stronie ulicy Lwowskiej, na rogu, w miejscu zwężenia chodnika. 

Lepiej się tutaj nie poślizgnąć. Nikt nie pomyślał, że ostre krawędzie stalowego słupka gazowego znajdują się na wysokości twarzy kilkuletniego dziecka!

 

 

REDAKCJA Redakcja wirtualnychelm.pl pracuje codziennie, aby dostarczyć Ci ciekawe i przydatne treści. Naszym najlepszym wynagrodzeniem jest Twoje zaangażowanie – udostępniaj proszę nasze teksty na Facebooku i buduj z nami społeczność wirtualnego Chełma!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *