Home Sport Z kim i kiedy zagra Chełmianka Chełm? Terminarz 2018/19
Z kim i kiedy zagra Chełmianka Chełm? Terminarz 2018/19

Z kim i kiedy zagra Chełmianka Chełm? Terminarz 2018/19

0
2

Wielkimi krokami zbliżają się trzecioligowe rozgrywki piłkarskie, do których przygotowuje się również Chełmianka. Chełmianie właśnie poznali kolejność, w jakiej będą mierzyć się ze swoimi rywalami. Publikujemy kompletny terminarz rundy jesiennej sezonu 2018/19. Przed nami bardzo ciekawy i pełen emocji sezon.

Poznaliśmy już kompletny terminarz spotkań pierwszej rundy nadchodzącego sezonu 2018/19. Publikujemy kalendarz spotkań IV grupy III ligi, bo w niej właśnie grać będzie Chełmianka. Trzymamy kciuki za jak najlepsze wyniki naszych piłkarzy. Powodzenia!

Kolejka 1 – 11-12 sierpnia

Wisła Puławy – Wisła Sandomierz
Czarni Połaniec – Podlasie Biała Podlaska
Hutnik Kraków – Spartakus Daleszyce
Sokół Sieniawa – Soła Oświęcim
Stal Kraśnik – Avia Świdnik
Motor Lublin – Orlęta Radzyń Podlaski
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Wiślanie Jaśkowice
Stal Rzeszów – Wólczanka Wólka Pełkińska
Chełmianka Chełm – Podhale Nowy Targ

Kolejka 2 – 15 sierpnia

Wisła Sandomierz – Podhale Nowy Targ
Wólczanka Wólka Pełkińska – Chełmianka Chełm
Wiślanie Jaśkowice – Stal Rzeszów
Orlęta Radzyń Podlaski – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Avia Świdnik – Motor Lublin
Soła Oświęcim – Stal Kraśnik
Spartakus Daleszyce – Sokół Sieniawa
Podlasie Biała Podlaska – Hutnik Kraków
Wisła Puławy – Czarni Połaniec

Kolejka 3 – 18-19 sierpnia

Czarni Połaniec – Wisła Sandomierz
Hutnik Kraków – Wisła Puławy
Sokół Sieniawa – Podlasie Biała Podlaska
Stal Kraśnik – Spartakus Daleszyce
Motor Lublin – Soła Oświęcim
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Avia Świdnik
Stal Rzeszów – Orlęta Radzyń Podlaski
Chełmianka Chełm – Wiślanie Jaśkowice
Podhale Nowy Targ – Wólczanka Wólka Pełkińska

Kolejka 4 – 25-26 sierpnia

Wisła Sandomierz – Wólczanka Wólka Pełkińska
Wiślanie Jaśkowice – Podhale Nowy Targ
Orlęta Radzyń Podlaski – Chełmianka Chełm
Avia Świdnik – Stal Rzeszów
Soła Oświęcim – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Spartakus Daleszyce – Motor Lublin
Podlasie Biała Podlaska – Stal Kraśnik
Wisła Puławy – Sokół Sieniawa
Czarni Połaniec – Hutnik Kraków

Kolejka 5 – 29 sierpnia

Hutnik Kraków – Wisła Sandomierz
Sokół Sieniawa – Czarni Połaniec
Stal Kraśnik – Wisła Puławy
Motor Lublin – Podlasie Biała Podlaska
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Spartakus Daleszyce
Stal Rzeszów – Soła Oświęcim
Chełmianka Chełm – Avia Świdnik
Podhale Nowy Targ – Orlęta Radzyń Podlaski
Wólczanka Wólka Pełkińska – Wiślanie Jaśkowice

Kolejka 6 – 1-2 września

Wisła Sandomierz – Wiślanie Jaśkowice
Orlęta Radzyń Podlaski – Wólczanka Wólka Pełkińska
Avia Świdnik – Podhale Nowy Targ
Soła Oświęcim – Chełmianka Chełm
Spartakus Daleszyce – Stal Rzeszów
Podlasie Biała Podlaska – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Wisła Puławy – Motor Lublin
Czarni Połaniec – Stal Kraśnik
Hutnik Kraków – Sokół Sieniawa

Kolejka 7 – 8-9 września

Sokół Sieniawa – Wisła Sandomierz
Stal Kraśnik – Hutnik Kraków
Motor Lublin – Czarni Połaniec
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Wisła Puławy
Stal Rzeszów – Podlasie Biała Podlaska
Chełmianka Chełm – Spartakus Daleszyce
Podhale Nowy Targ – Soła Oświęcim
Wólczanka Wólka Pełkińska – Avia Świdnik
Wiślanie Jaśkowice – Orlęta Radzyń Podlaski

Kolejka 8 – 15-16 września

Wisła Sandomierz – Orlęta Radzyń Podlaski
Avia Świdnik – Wiślanie Jaśkowice
Soła Oświęcim – Wólczanka Wólka Pełkińska
Spartakus Daleszyce – Podhale Nowy Targ
Podlasie Biała Podlaska – Chełmianka Chełm
Wisła Puławy – Stal Rzeszów
Czarni Połaniec – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Hutnik Kraków – Motor Lublin
Sokół Sieniawa – Stal Kraśnik

Kolejka 9 – 22-23 września

Stal Kraśnik – Wisła Sandomierz
Motor Lublin – Sokół Sieniawa
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Hutnik Kraków
Stal Rzeszów – Czarni Połaniec
Chełmianka Chełm – Wisła Puławy
Podhale Nowy Targ – Podlasie Biała Podlaska
Wólczanka Wólka Pełkińska – Spartakus Daleszyce
Wiślanie Jaśkowice – Soła Oświęcim
Orlęta Radzyń Podlaski – Avia Świdnik

Kolejka 10 – 29-30 września

Wisła Sandomierz – Avia Świdnik
Soła Oświęcim – Orlęta Radzyń Podlaski
Spartakus Daleszyce – Wiślanie Jaśkowice
Podlasie Biała Podlaska – Wólczanka Wólka Pełkińska
Wisła Puławy – Podhale Nowy Targ
Czarni Połaniec – Chełmianka Chełm
Hutnik Kraków – Stal Rzeszów
Sokół Sieniawa – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Stal Kraśnik – Motor Lublin

Kolejka 11 – 6-7 października

Motor Lublin – Wisła Sandomierz
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Stal Kraśnik
Stal Rzeszów – Sokół Sieniawa
Chełmianka Chełm – Hutnik Kraków
Podhale Nowy Targ – Czarni Połaniec
Wólczanka Wólka Pełkińska – Wisła Puławy
Wiślanie Jaśkowice – Podlasie Biała Podlaska
Orlęta Radzyń Podlaski – Spartakus Daleszyce
Avia Świdnik – Soła Oświęcim

Kolejka 12 – 13-14 października

Wisła Sandomierz – Soła Oświęcim
Spartakus Daleszyce – Avia Świdnik
Podlasie Biała Podlaska – Orlęta Radzyń Podlaski
Wisła Puławy – Wiślanie Jaśkowice
Czarni Połaniec – Wólczanka Wólka Pełkińska
Hutnik Kraków – Podhale Nowy Targ
Sokół Sieniawa – Chełmianka Chełm
Stal Kraśnik – Stal Rzeszów
Motor Lublin – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Kolejka 13 – 20-21 października

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Wisła Sandomierz
Stal Rzeszów – Motor Lublin
Chełmianka Chełm – Stal Kraśnik
Podhale Nowy Targ – Sokół Sieniawa
Wólczanka Wólka Pełkińska – Hutnik Kraków
Wiślanie Jaśkowice – Czarni Połaniec
Orlęta Radzyń Podlaski – Wisła Puławy
Avia Świdnik – Podlasie Biała Podlaska
Soła Oświęcim – Spartakus Daleszyce

Kolejka 14 – 27-28 października

Wisła Sandomierz – Spartakus Daleszyce
Podlasie Biała Podlaska – Soła Oświęcim
Wisła Puławy – Avia Świdnik
Czarni Połaniec – Orlęta Radzyń Podlaski
Hutnik Kraków – Wiślanie Jaśkowice
Sokół Sieniawa – Wólczanka Wólka Pełkińska
Stal Kraśnik – Podhale Nowy Targ
Motor Lublin – Chełmianka Chełm
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Stal Rzeszów

Kolejka 15 – 3-4 listopada

Stal Rzeszów – Wisła Sandomierz
Chełmianka Chełm – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Podhale Nowy Targ – Motor Lublin
Wólczanka Wólka Pełkińska – Stal Kraśnik
Wiślanie Jaśkowice – Sokół Sieniawa
Orlęta Radzyń Podlaski – Hutnik Kraków
Avia Świdnik – Czarni Połaniec
Soła Oświęcim – Wisła Puławy
Spartakus Daleszyce – Podlasie Biała Podlaska

Kolejka 16 – 10-11 listopada

Wisła Sandomierz – Podlasie Biała Podlaska
Wisła Puławy – Spartakus Daleszyce
Czarni Połaniec – Soła Oświęcim
Hutnik Kraków – Avia Świdnik
Sokół Sieniawa – Orlęta Radzyń Podlaski
Stal Kraśnik – Wiślanie Jaśkowice
Motor Lublin – Wólczanka Wólka Pełkińska
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Podhale Nowy Targ
Stal Rzeszów – Chełmianka Chełm

Kolejka 17 – 17-18 listopada

Chełmianka Chełm – Wisła Sandomierz
Podhale Nowy Targ – Stal Rzeszów
Wólczanka Wólka Pełkińska – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Wiślanie Jaśkowice – Motor Lublin
Orlęta Radzyń Podlaski – Stal Kraśnik
Avia Świdnik – Sokół Sieniawa
Soła Oświęcim – Hutnik Kraków
Spartakus Daleszyce – Czarni Połaniec
Podlasie Biała Podlaska – Wisła Puławy

Tyle dat znamy już oficjalnie – przed przerwą zimową. Kolejne daty uzupełnimy, jak tylko będą ogłoszone. W drugiej części sezonu wiadomo jednak w jakiej kolejności przyjdzie nam się zmierzyć z przeciwnikami.

Kolejka 18

Wisła Sandomierz – Wisła Puławy
Podlasie Biała Podlaska – Czarni Połaniec
Spartakus Daleszyce – Hutnik Kraków
Soła Oświęcim – Sokół Sieniawa
Avia Świdnik – Stal Kraśnik
Orlęta Radzyń Podlaski – Motor Lublin
Wiślanie Jaśkowice – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Wólczanka Wólka Pełkińska – Stal Rzeszów
Podhale Nowy Targ – Chełmianka Chełm

Kolejka 19

Podhale Nowy Targ – Wisła Sandomierz
Chełmianka Chełm – Wólczanka Wólka Pełkińska
Stal Rzeszów – Wiślanie Jaśkowice
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Orlęta Radzyń Podlaski
Motor Lublin – Avia Świdnik
Stal Kraśnik – Soła Oświęcim
Sokół Sieniawa – Spartakus Daleszyce
Hutnik Kraków – Podlasie Biała Podlaska
Czarni Połaniec – Wisła Puławy

Kolejka 20

Wisła Sandomierz – Czarni Połaniec
Wisła Puławy – Hutnik Kraków
Podlasie Biała Podlaska – Sokół Sieniawa
Spartakus Daleszyce – Stal Kraśnik
Soła Oświęcim – Motor Lublin
Avia Świdnik – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Orlęta Radzyń Podlaski – Stal Rzeszów
Wiślanie Jaśkowice – Chełmianka Chełm
Wólczanka Wólka Pełkińska – Podhale Nowy Targ

Kolejka 21

Wólczanka Wólka Pełkińska – Wisła Sandomierz
Podhale Nowy Targ – Wiślanie Jaśkowice
Chełmianka Chełm – Orlęta Radzyń Podlaski
Stal Rzeszów – Avia Świdnik
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Soła Oświęcim
Motor Lublin – Spartakus Daleszyce
Stal Kraśnik – Podlasie Biała Podlaska
Sokół Sieniawa – Wisła Puławy
Hutnik Kraków – Czarni Połaniec

Kolejka 22

Wisła Sandomierz – Hutnik Kraków
Czarni Połaniec – Sokół Sieniawa
Wisła Puławy – Stal Kraśnik
Podlasie Biała Podlaska – Motor Lublin
Spartakus Daleszyce – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Soła Oświęcim – Stal Rzeszów
Avia Świdnik – Chełmianka Chełm
Orlęta Radzyń Podlaski – Podhale Nowy Targ
Wiślanie Jaśkowice – Wólczanka Wólka Pełkińska

Kolejka 23

Wiślanie Jaśkowice – Wisła Sandomierz
Wólczanka Wólka Pełkińska – Orlęta Radzyń Podlaski
Podhale Nowy Targ – Avia Świdnik
Chełmianka Chełm – Soła Oświęcim
Stal Rzeszów – Spartakus Daleszyce
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Podlasie Biała Podlaska
Motor Lublin – Wisła Puławy
Stal Kraśnik – Czarni Połaniec
Sokół Sieniawa – Hutnik Kraków

Kolejka 24

Wisła Sandomierz – Sokół Sieniawa
Hutnik Kraków – Stal Kraśnik
Czarni Połaniec – Motor Lublin
Wisła Puławy – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Podlasie Biała Podlaska – Stal Rzeszów
Spartakus Daleszyce – Chełmianka Chełm
Soła Oświęcim – Podhale Nowy Targ
Avia Świdnik – Wólczanka Wólka Pełkińska
Orlęta Radzyń Podlaski – Wiślanie Jaśkowice

Kolejka 25

Orlęta Radzyń Podlaski – Wisła Sandomierz
Wiślanie Jaśkowice – Avia Świdnik
Wólczanka Wólka Pełkińska – Soła Oświęcim
Podhale Nowy Targ – Spartakus Daleszyce
Chełmianka Chełm – Podlasie Biała Podlaska
Stal Rzeszów – Wisła Puławy
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Czarni Połaniec
Motor Lublin – Hutnik Kraków
Stal Kraśnik – Sokół Sieniawa

Kolejka 26

Wisła Sandomierz – Stal Kraśnik
Sokół Sieniawa – Motor Lublin
Hutnik Kraków – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Czarni Połaniec – Stal Rzeszów
Wisła Puławy – Chełmianka Chełm
Podlasie Biała Podlaska – Podhale Nowy Targ
Spartakus Daleszyce – Wólczanka Wólka Pełkińska
Soła Oświęcim – Wiślanie Jaśkowice
Avia Świdnik – Orlęta Radzyń Podlaski

Kolejka 27

Avia Świdnik – Wisła Sandomierz
Orlęta Radzyń Podlaski – Soła Oświęcim
Wiślanie Jaśkowice – Spartakus Daleszyce
Wólczanka Wólka Pełkińska – Podlasie Biała Podlaska
Podhale Nowy Targ – Wisła Puławy
Chełmianka Chełm – Czarni Połaniec
Stal Rzeszów – Hutnik Kraków
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Sokół Sieniawa
Motor Lublin – Stal Kraśnik

Kolejka 28

Wisła Sandomierz – Motor Lublin
Stal Kraśnik – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Sokół Sieniawa – Stal Rzeszów
Hutnik Kraków – Chełmianka Chełm
Czarni Połaniec – Podhale Nowy Targ
Wisła Puławy – Wólczanka Wólka Pełkińska
Podlasie Biała Podlaska – Wiślanie Jaśkowice
Spartakus Daleszyce – Orlęta Radzyń Podlaski
Soła Oświęcim – Avia Świdnik

Kolejka 29

Soła Oświęcim – Wisła Sandomierz
Avia Świdnik – Spartakus Daleszyce
Orlęta Radzyń Podlaski – Podlasie Biała Podlaska
Wiślanie Jaśkowice – Wisła Puławy
Wólczanka Wólka Pełkińska – Czarni Połaniec
Podhale Nowy Targ – Hutnik Kraków
Chełmianka Chełm – Sokół Sieniawa
Stal Rzeszów – Stal Kraśnik
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Motor Lublin

Kolejka 30

Wisła Sandomierz – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Motor Lublin – Stal Rzeszów
Stal Kraśnik – Chełmianka Chełm
Sokół Sieniawa – Podhale Nowy Targ
Hutnik Kraków – Wólczanka Wólka Pełkińska
Czarni Połaniec – Wiślanie Jaśkowice
Wisła Puławy – Orlęta Radzyń Podlaski
Podlasie Biała Podlaska – Avia Świdnik
Spartakus Daleszyce – Soła Oświęcim

Kolejka 31

Spartakus Daleszyce – Wisła Sandomierz
Soła Oświęcim – Podlasie Biała Podlaska
Avia Świdnik – Wisła Puławy
Orlęta Radzyń Podlaski – Czarni Połaniec
Wiślanie Jaśkowice – Hutnik Kraków
Wólczanka Wólka Pełkińska – Sokół Sieniawa
Podhale Nowy Targ – Stal Kraśnik
Chełmianka Chełm – Motor Lublin
Stal Rzeszów – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski

Kolejka 32

Wisła Sandomierz – Stal Rzeszów
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Chełmianka Chełm
Motor Lublin – Podhale Nowy Targ
Stal Kraśnik – Wólczanka Wólka Pełkińska
Sokół Sieniawa – Wiślanie Jaśkowice
Hutnik Kraków – Orlęta Radzyń Podlaski
Czarni Połaniec – Avia Świdnik
Wisła Puławy – Soła Oświęcim
Podlasie Biała Podlaska – Spartakus Daleszyce

Kolejka 33

Podlasie Biała Podlaska – Wisła Sandomierz
Spartakus Daleszyce – Wisła Puławy
Soła Oświęcim – Czarni Połaniec
Avia Świdnik – Hutnik Kraków
Orlęta Radzyń Podlaski – Sokół Sieniawa
Wiślanie Jaśkowice – Stal Kraśnik
Wólczanka Wólka Pełkińska – Motor Lublin
Podhale Nowy Targ – KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski
Chełmianka Chełm – Stal Rzeszów

Kolejka 34

Wisła Sandomierz – Chełmianka Chełm
Stal Rzeszów – Podhale Nowy Targ
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Wólczanka Wólka Pełkińska
Motor Lublin – Wiślanie Jaśkowice
Stal Kraśnik – Orlęta Radzyń Podlaski
Sokół Sieniawa – Avia Świdnik
Hutnik Kraków – Soła Oświęcim
Czarni Połaniec – Spartakus Daleszyce
Wisła Puławy – Podlasie Biała Podlaska

REDAKCJA Redakcja wirtualnychelm.pl pracuje codziennie, aby dostarczyć Ci ciekawe i przydatne treści. Naszym najlepszym wynagrodzeniem jest Twoje zaangażowanie – udostępniaj proszę nasze teksty na Facebooku i buduj z nami społeczność wirtualnego Chełma!

Comment(2)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.