Home Sport ChKS Chełmianka – Podhale Nowy Targ 2:1

ChKS Chełmianka – Podhale Nowy Targ 2:1

1

Pięknie rozpoczęli sezon chełmscy piłkarze. ChKS Chełmianka wygrała u siebie 2:1 z mocnym przeciwnikiem i zdobyła pierwsze 3 punkty w tabeli.

Pisaliśmy o trudnej inauguracji sezonu dla Chełmianki, bo w pierwszym meczu chełmska drużyna miała zacząć od wymagającego przeciwnika. Podhale Nowy Targ to pierwszy zespół, z którym zagraliśmy w ramach rozgrywek ligowych.

Zacięty mecz zakończył się wynikiem 2:1. Bramki strzelali: Paweł Jabkowski i Mateusz Kompanicki dla Chełmianki oraz Sebastian Dziedzic dla Podhala. Po pierwszej połowie mieliśmy bramkowy remis, a Kompanicki pięknym strzałem przypieczętował zwycięstwo Chełmianki.

Oprócz skrótu spotkania powyżej, możemy również posłuchać co mieli do powiedzenia po meczu szkoleniowcy obu zespołów – Dariusz Mrózek z Podhala i Artur Bożyk z Chełmianki. Poniżej mamy zapis konferencji prasowej po meczu.

Piłkarze zeszli z boiska w doskonałych nastrojach. Radość było widać również w szatni – dobra forma piłkarzy, pierwsze 3 punkty w tabeli i świetna inauguracja sezonu – jest się z czego cieszyć. Oby tak dalej!

Z kim Chełmianka zagra kolejny mecz? Kolejny przeciwnik to Wólczanka Wólka Pełkińska, a mecz zagramy na wyjeździe.

Sprawdźcie dokładny rozkład spotkań w sezonie.

REDAKCJA Redakcja wirtualnychelm.pl pracuje codziennie, aby dostarczyć Ci ciekawe i przydatne treści. Naszym najlepszym wynagrodzeniem jest Twoje zaangażowanie – udostępniaj proszę nasze teksty na Facebooku i buduj z nami społeczność wirtualnego Chełma!

Comment(1)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *