Home Sport Sparingi Chełmianki przed rozpoczęciem sezonu
Sparingi Chełmianki przed rozpoczęciem sezonu

Sparingi Chełmianki przed rozpoczęciem sezonu

1

ChKS Chełmianka przed rozpoczęciem sezonu miała 3 rywali w ramach letnich sparingów. Mecze miały służyć sprawdzeniu zawodników i ich formy przed pierwszą kolejką rozgrywek. Jak wypadły spotkania? Zobaczcie skróty wszystkich trzech spotkań.

Letnie sparingi przed rozgrywkami ligi to dobry sprawdzian dla nowych, młodych piłkarzy i test formy sportowców pod czujnym okiem trenera. W ten sposób formuje się skład na pierwsze kolejki spotkań ligowych i można łatwo zobaczyć kto prezentuje wysoką formę przed startem rozgrywek.

Dla trenera klubu, sparingi pełnią funkcję podobną do spotkań towarzyskich w narodowych reprezentacjach. Można przećwiczyć warianty ustawienia i sprawdzić piłkarzy, a sam wynik ma dużo mniejsze znaczenie – w końcu to dopiero przedsmak tego, co czeka nas podczas rozgrywek ligowych.

Jak poszło piłkarzom ChKS Chełmianki?

W pierwszym meczu Chełmianka przegrała u siebie z zespołem Podlasie Biała Podlaska 1:2. Trener miał możliwość sprawdzenia nowych zawodników. Mecz był zacięty i wyrównany, czego nie niestety nie oddaje końcowy wynik.

W drugim sparingu z bardzo wymagającym rywalem, Wisłą Puławy, Chełmianka nie tylko testowała mocno eksperymentalny skład, ale również bardzo ofensywne ustawienie. Wynik ostatecznie zakończył się porażką gospodarzy, podobnie jak poprzednio, 1:2.

Skrót ostatniego meczu z Wisłą Puławy, rozegranego 18 lipca można obejrzeć na kanale Chełmianka Chełm.

Trzeci sparing przyniósł dużo więcej bramek. Chełmianka pokonała Sokół Konopnica aż 5:0. Trzy gole strzelił nowo pozyskany zawodnik, Krzysztof Zawiślak.

Trwaj dalsze przygotowania do intensywnego sezonu.

REDAKCJA Redakcja wirtualnychelm.pl pracuje codziennie, aby dostarczyć Ci ciekawe i przydatne treści. Naszym najlepszym wynagrodzeniem jest Twoje zaangażowanie – udostępniaj proszę nasze teksty na Facebooku i buduj z nami społeczność wirtualnego Chełma!

Comment(1)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *