Home Kultura „Taniec jest po to, by łączył…”
„Taniec jest po to, by łączył…”

„Taniec jest po to, by łączył…”

0

Sympatyków tańca współczesnego zachęcamy do wspólnego świętowania Międzynarodowego Dnia Tańca z Zespołem Tańca Jazzowego BALLO z Młodzieżowego Domu Kultury w Chełmie.

Taniec jazzowy, łączący balet, taniec modern i akrobatykę, jest jedną z najtrudniejszych i zarazem niezwykle widowiskowych technik tanecznych. 8 maja o godz. 17.00 na scenie Chełmskiego Domu Kultury będzie okazja do podziwiania kunsztu wielokrotnie nagradzanych chełmskich tancerek jazzowych. Na koncert taneczny „The Best of BALLO” złożą się mini formacje, duety i solówki w wykonaniu najstarszych i najbardziej utytułowanych tancerek zespołu. Oprócz układów prezentowanych już wcześniej na scenie, nie zabraknie również premierowych. Bilety do nabycia w sekretariacie Młodzieżowego Domu Kultury w Chełmie, ul. Pocztowa 41 lub w dniu imprezy w Chełmskim Domu Kultury, Plac Tysiąclecia 1.

Wcześniej, o godz. 9.00, w sali widowiskowej Chełmskiego Domu Kultury z koncertem tanecznym dla chełmskich szkół wystąpią grupy Ballo I i Ballo II z Zespołu Tańca Jazzowego Młodzieżowego Domu Kultury w Chełmie.

REDAKCJA Redakcja wirtualnychelm.pl pracuje codziennie, aby dostarczyć Ci ciekawe i przydatne treści. Naszym najlepszym wynagrodzeniem jest Twoje zaangażowanie – udostępniaj proszę nasze teksty na Facebooku i buduj z nami społeczność wirtualnego Chełma!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *