Home Kultura Grzegorz Chwesiuk: o sztuce, fotografii i festiwalu Niezła Sztuka
Grzegorz Chwesiuk: o sztuce, fotografii i festiwalu Niezła Sztuka

Grzegorz Chwesiuk: o sztuce, fotografii i festiwalu Niezła Sztuka

0

Gościem Rozmów Po Chełmsku był Grzegorz Chwesiuk, geolog, fotograf, artysta i jeden z założycieli festiwalu Niezła Sztuka.

W piątek ukazała się najnowsza rozmowa Tomasza Moskala w ramach serii wywiadów „Rozmowy po Chełmsku”. Cały wywiad można obejrzeć poniżej – gościem najnowszego odcinka był Grzegorz Chwesiuk.

Jak pisze Tomasz Moskal: „bohaterem tego odcinka będzie geolog, fotograf, artysta i jeden z założycieli festiwalu Niezła Sztuka. O geologii, kulturze, społeczeństwie i życiu. Z dystansem, humorem i pasją rozmawiamy z Grzegorzem Chwesiukiem.”

Rozmowę Tomasza Moskala z Grzegorzem Chwesiukiem można obejrzeć również na profilu facebookowym Rozmów po Chełmsku. Tam też można śledzić kolejne odcinki programu, ukazujące się w każdy piątek na Facebooku (premiera każdego odcinka odbywa się z kolei w czwartki na telewizyjnym kanale NetSpeed Chełm).

REDAKCJA Redakcja wirtualnychelm.pl pracuje codziennie, aby dostarczyć Ci ciekawe i przydatne treści. Naszym najlepszym wynagrodzeniem jest Twoje zaangażowanie – udostępniaj proszę nasze teksty na Facebooku i buduj z nami społeczność wirtualnego Chełma!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *