Home Kultura Oczarowały tańcem i kostiumami
Oczarowały tańcem i kostiumami

Oczarowały tańcem i kostiumami

0

Z kilkoma nagrodami z VI Ogólnopolskiego Festiwalu Tańca „Taneczne Inspiracje” w Biłgoraju (6 kwietnia) wróciły tancerki z Zespołu Tańca Jazzowego BALLO reprezentującego Młodzieżowy Dom Kultury w Chełmie.

Nagrodę za inwencję twórczą zdobyła najmłodsza formacja BALLO JUNIOR za brawurowe wykonanie choreografii „Upiory w operze”.

Nagrodę za oryginalny kostium do choreografii „Roztańczone róże” otrzymała średnio zaawansowana grupa BALLO II. Obie grupy – BALLO JUNIOR i BALLO II prezentowały się w kategorii: taniec współczesny 6-9 lat.

W najstarszej kategorii (powyżej 14 lat) wyróżnienie za kolaż taneczny choreografii „Our time” i „Anima mea” przyznano Mini Formacji BALLO. Wyróżnieniem za indywidualność sceniczną Festiwalu jurorzy nagrodzili Wiktorię Kozik. To pierwsza tak prestiżowa nagroda indywidualna zdobyta przez tancerkę Zespołu Tańca Jazzowego BALLO.

REDAKCJA Redakcja wirtualnychelm.pl pracuje codziennie, aby dostarczyć Ci ciekawe i przydatne treści. Naszym najlepszym wynagrodzeniem jest Twoje zaangażowanie – udostępniaj proszę nasze teksty na Facebooku i buduj z nami społeczność wirtualnego Chełma!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *