Home Kultura „Bohemian Rhapsody” – bezpłatny seans

„Bohemian Rhapsody” – bezpłatny seans

0

Wielbicieli ikonicznego brzmienia legendarnego zespołu Queen na bezpłatną projekcję filmu biograficznego „Bohemian Rhapsody” zaprasza w środę 3 kwietnia o godz. 18.00 Klub Dobrego Filmu. Seans w ramach kwietniowego cyklu „Historie prawdziwe” zostanie wyświetlony w sali widowiskowej Chełmskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Partyzantów 40.

„Bohemian Rhapsody” w reżyserii Bryana Singera opowiada o błyskotliwej karierze brytyjskiego zespołu rockowego założonego w 1970 roku przez Briana Maya, Rogera Taylora i Freddiego Mercury’ego. W szczególności skupia się na losach charyzmatycznego i skandalizującego lidera i wokalisty Queen – Freddiego Mercury’ego, w którego wcielił się Rami Malik. Film otrzymał dwa „Złote Globy” i cztery „Oscary” (najlepszy montaż, najlepszy dźwięk, najlepszy montaż dźwięku oraz najlepszy aktor pierwszoplanowy).

REDAKCJA Redakcja wirtualnychelm.pl pracuje codziennie, aby dostarczyć Ci ciekawe i przydatne treści. Naszym najlepszym wynagrodzeniem jest Twoje zaangażowanie – udostępniaj proszę nasze teksty na Facebooku i buduj z nami społeczność wirtualnego Chełma!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *