Home Kultura Kasia i Mariusz Klimczak i zabytkowy kiosk „Pod Aniołami”
Kasia i Mariusz Klimczak i zabytkowy kiosk „Pod Aniołami”

Kasia i Mariusz Klimczak i zabytkowy kiosk „Pod Aniołami”

0

Gośćmi Rozmów Po Chełmsku byli Kasia i Mariusz Klimczak, nowi najemcy zabytkowego kiosku przy pl. Łuczkowskiego, jednego z najbardziej charakterystycznych punktów miasta.

W piątek ukazała się najnowsza rozmowa Tomasza Moskala w ramach serii wywiadów „Rozmowy po Chełmsku”. Cały wywiad można obejrzeć poniżej – gośćmi najnowszego odcinka byli Kasia i Mariusz Klimczak.

Jak pisze Tomasz Moskal: Ich najnowsze „dziecko” – Zabytkowy Kiosk Chełm „Pod Aniołami” rozkwita pięknie dosłownie z każdym dniem, a wszystkie inne aktywności (działania na rzecz wspólnoty, zespół Pro100, inicjatywy lokalne) wzbogacają Chełm i nas samych. Pięknie śpiewają psalmy, a jeszcze piękniej się kochają. I właśnie o miłości, pasji, recepcie na udany związek i sile wiary w Boga nawet w obliczu krytycznych sytuacji, w naszym najnowszym programie opowiadać będzie małżeństwo idealne – Kasia Klimczak i Mariusz Klimczak.

Rozmowę Tomasza Moskala z Kasią i Mariuszem Klimczakiem można obejrzeć również na profilu facebookowym Rozmów po Chełmsku. Tam też można śledzić kolejne odcinki programu, ukazujące się w każdy piątek na Facebooku (premiera każdego odcinka odbywa się z kolei w czwartki na telewizyjnym kanale NetSpeed Chełm).

REDAKCJA Redakcja wirtualnychelm.pl pracuje codziennie, aby dostarczyć Ci ciekawe i przydatne treści. Naszym najlepszym wynagrodzeniem jest Twoje zaangażowanie – udostępniaj proszę nasze teksty na Facebooku i buduj z nami społeczność wirtualnego Chełma!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *