Home Wydarzenia Światełko do nieba: Chełmski marsz STOP Agresji i Nienawiści
Światełko do nieba: Chełmski marsz STOP Agresji i Nienawiści

Światełko do nieba: Chełmski marsz STOP Agresji i Nienawiści

1

Po tragicznej śmierci Pawła Adamowicza, w całym kraju odbywają się marsze upamiętniające Prezydenta Miasta Gdańska i zarazem marsze przeciwko agresji i nienawiści. Taki marsz odbędzie się również dzisiaj w Chełmie.

Światełko do nieba – Chełmski marsz STOP Agresji i Nienawiści startuje 15 stycznia o godz. 20.00 spod zegara na deptaku i przejdzie na Plac Łuczkowskiego. Sądząc po rosnącym zainteresowaniu w social media, weźmie w nim udział co najmniej kilkaset osób.

Bo ludzi dobrej woli jest więcej. Deptak przy zegarze … przejdziemy przez deptak na plac Łuczkowskiego. I zapalimy światełka do nieba – czytamy na facebookowym wydarzeniu zapowiadającym chełmski marsz.

Chełmski marsz jest inicjatywą mieszkańców, którzy chcą uczcić pamięć tragicznie zmarłego Pawła Adamowicza i zarazem zaprotestować przeciwko agresji i nienawiści.

Aby śledzić informacje na bieżąco, można dołączyć do wydarzenia na Facebooku.

Dzień później, 16 stycznia, w bazylice Narodzenia NMP zostanie odprawiona specjalna msza św. za śp. Pawła Adamowicza. Msza rozpocznie się Sanktuarium Matki Bożej Chełmskiej o godz. 18.00.

REDAKCJA Redakcja wirtualnychelm.pl pracuje codziennie, aby dostarczyć Ci ciekawe i przydatne treści. Naszym najlepszym wynagrodzeniem jest Twoje zaangażowanie – udostępniaj proszę nasze teksty na Facebooku i buduj z nami społeczność wirtualnego Chełma!

Comment(1)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *