Home Wydarzenia Finał WOŚP w Chełmie – zobacz galerię FOTO
WOŚP Chełm 11
WOŚP Chełm 10
WOŚP Chełm 09
WOŚP Chełm 08
WOŚP Chełm 07
WOŚP Chełm 06
WOŚP Chełm 05
WOŚP Chełm 04
WOŚP Chełm 03
WOŚP Chełm 02
WOŚP Chełm 01
WOŚP Chełm 20
WOŚP Chełm 19
WOŚP Chełm 18
WOŚP Chełm 17
WOŚP Chełm 16
WOŚP Chełm 15
WOŚP Chełm 14
WOŚP Chełm 13
WOŚP Chełm 12

Finał WOŚP w Chełmie – zobacz galerię FOTO

0

27 edycja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami. Uczestnicy finału bawili się doskonale, co widać na przygotowanej przez nas galerii zdjęć.

Za nami kolejny finał WOŚP, podczas którego odbyło się wiele wydarzeń w całym Chełmie. Pisaliśmy dokładnie o tym w programie wydarzenia, natomiast dzisiaj możemy pokazać na zdjęciach jak dobrze udała się impreza.

Za dobrą zabawą poszła również hojność darczyńców – tysiące złotych zasilą konto WOŚP dzięki dobroczynności mieszkańców Chełma. Dzięki samym tylko licytacjom w Radiu Bon Ton zebrano ponad 16 tys. zł, a koncert w Państwowej Szkole Muzycznej kolejne 3.5 tys. zł. Na podsumowania finansowe jeszcze przyjdzie czas – podejrzewamy, że w Chełmie również mógł paść rekord zbiórki. Jak zawsze świetną organizacją wykazał się Grzegorz Gorczyca, szef chełmskiego sztabu Orkiestry.

 

Zdjęcia przygotował niezawodny Piotr Janiak, a większą fotogalerię z wydarzeń można również zobaczyć na profilu na Facebooku.

REDAKCJA Redakcja wirtualnychelm.pl pracuje codziennie, aby dostarczyć Ci ciekawe i przydatne treści. Naszym najlepszym wynagrodzeniem jest Twoje zaangażowanie – udostępniaj proszę nasze teksty na Facebooku i buduj z nami społeczność wirtualnego Chełma!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *