Home Edukacja Stok nie jest dla bałwanów!
Stok nie jest dla bałwanów!

Stok nie jest dla bałwanów!

0

Dzieci i młodzież w wieku 5-16 lat zachęcamy do udziału w konkursie fotograficzno-plastycznym na zilustrowanie Dekalogu Reguł Międzynarodowej Federacji Narciarskiej „Stok nie jest dla bałwanów!”.

Organizatorami konkursu są: Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji, Polski Związek Narciarski, Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa PZN, Stołeczna Grupa Wojewódzka IPA oraz Fundacja PZU.
Organizatorzy oczekują na prace indywidualne lub zespołowe (maksymalnie trzy osoby) w dwóch kategoriach wiekowych:

  • kat. I – wiek: 5-10 lat (rysunek, fotografia),
  • kat. II – wiek: 11-16 lat (plakat, fotografia).

Warunkiem uczestnictwa jest nadesłanie do 1 marca 2019 r. pracy plastycznej wykonanej dowolną techniką rysunkową, malarską, fotograficzną lub komputerową, umożliwiającą utrwalenie obrazu na arkuszu w formacie A3. Prace należy przesyłać na adres Biura Prewencji Komendy Głównej Policji wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia podpisaną przez opiekuna prawnego. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do 8 marca 2019 r. Na laureatów czekają atrakcyjne nagrody.

Szczegółowe informacje (regulamin konkursu i karta zgłoszenia) znajdują się tutaj

REDAKCJA Redakcja wirtualnychelm.pl pracuje codziennie, aby dostarczyć Ci ciekawe i przydatne treści. Naszym najlepszym wynagrodzeniem jest Twoje zaangażowanie – udostępniaj proszę nasze teksty na Facebooku i buduj z nami społeczność wirtualnego Chełma!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *