Sprzedam Chełm?

Sprzedam Chełm?

1

Z cudzego się śmiejecie, swego nie znacie…

Kilka dni temu Internet obiegła informacja o burmistrzu małej włoskiej miejscowości Esino Lario, który z braku pieniędzy w kasie gminnej ogłosił: „Sprzedam Esino” i wystawił na sprzedaż ławkę za 280 euro, ławkę z latarnią za 1130 euro i urząd gminy za 200 tysięcy euro.

Chełm, któremu doskwierają liczne braki w miejskiej kasie, 27 marca br. zaoferował… miejski szalet. Do wynajęcia albo – jak kto woli – na sprzedaż w całości lub części.

Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. wynajmie lokal o powierzchni około 77 m kw. pod działalność usługową lub handlową. Lokal położony w atrakcyjnym miejscu w centrum, przy parkingu przy ul. Sybiraków, aktualnie szalet miejski. Dopuszczalna aranżacja do potrzeb wynajmującego (na jego koszt). (…) Cena 2600 zł netto. MPGK dopuszcza możliwość sprzedaży całości nieruchomości lub jej części – czytamy w ogłoszeniu zamieszczonym przez miejską spółkę w Internecie.

Działalność usługowa lub handlowa w szalecie miejskim? Może znajdą się chętni? Knajpa w szalecie – uprzedzamy – odpada z powodu sąsiedztwa przedszkola.

REDAKCJA Redakcja wirtualnychelm.pl pracuje codziennie, aby dostarczyć Ci ciekawe i przydatne treści. Naszym najlepszym wynagrodzeniem jest Twoje zaangażowanie – udostępniaj proszę nasze teksty na Facebooku i buduj z nami społeczność wirtualnego Chełma!

Comment(1)

  1. I bardzo dobrze. W końcu ktoś pomyślał. A za pieniądze ze sprzedaży kupić 3-4 nowoczesne Kontenery WC I postawić w kilku miejscach w mieście

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *