Home Sport Sportowcy podzielą się opłatkiem
Sportowcy podzielą się opłatkiem

Sportowcy podzielą się opłatkiem

0

Na 5 stycznia zaplanowano piąte już w historii miasta spotkanie opłatkowe dla sportowców. Spotkanie ma charakter absolutnie otwarty. Przyjść i wziąć udział w spotkaniu może każdy, kto uprawia jakąś dyscyplinę sportową.

Wspólny wieczór rozpocznie się od mszy św. w kościele pw. św. Rodziny. Nabożeństwa rozpocznie się o godz. 18.00, a samo spotkanie opłatkowe, z kolędowaniem i poczęstunkiem będzie miało miejsce w Hotelu Kozak przy ul. Hrubieszowskiej.

Spotkanie opłatkowe sportowców to już mała chełmska tradycja – odbędzie się po raz piąty. Jest to spotkanie całkowicie otwarte, przyjść może każdy pasjonat sportu, niezależnie od tego, jaką dyscyplinę sportową uprawia. To również bardzo dobra okazja do poznania innych mieszkańców miasta, z którymi może łączyć nas wspólna pasja: sport.

Organizatorami wydarzenia są:

    • Chełmska Grupa Rowerowa,
    • Chełm Biega,
    • Chełmska Grupa Triathlonu
    • Chełmski Klub Morsów.

Patronat honorowy nad wydarzeniem sprawuje prezydent miasta Chełma.

REDAKCJA Redakcja wirtualnychelm.pl pracuje codziennie, aby dostarczyć Ci ciekawe i przydatne treści. Naszym najlepszym wynagrodzeniem jest Twoje zaangażowanie – udostępniaj proszę nasze teksty na Facebooku i buduj z nami społeczność wirtualnego Chełma!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *