Home Edukacja Remont akademika PWSZ na finiszu
DSCF2668
DSCF2696 (1)
DSCF2697
DSCF2700
DSCF2701 (1)
DSCF2696

Remont akademika PWSZ na finiszu

3

Dobiega końca przebudowa budynku należącego do PWSZ przy ul. Nowy Świat 3 – niedługo zobaczymy tam studencki akademik. Prace rozpoczęte w grudniu 2017 roku, realizowane są przez firmę „Antro” Andrzeja Trocińskiego.

Akademik zlokalizowany jest w Chełmie, przy ulicy Nowy Świat 3, w budynku dawnej przychodni medycznej. Prawe 200 studentów dostanie do dyspozycji 1, 2 i 3-osobowe klimatyzowane pokoje, z aneksami sanitarnymi. Do dyspozycji żaków oddane zostaną także kuchnie oraz pokoje tzw. cichej nauki zlokalizowane na półpiętrach.

Mieszkańcy akademika będą mogli korzystać z szerokopasmowego internetu oraz sieci telewizyjnej. Łączny koszt inwestycji to 6,5 mln zł, z czego 5,2 mln zł uczelnia otrzymała z dofinansowania Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Trwa nabór wniosków o przyznawanie miejsc w Domu Studenckim.

Wszystkich zainteresowanych szkoła zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem przyznawania miejsc w Domu Studenckim Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Chełmie w zakładce „DOM STUDENCKI” .

Terminy składania dokumentów:

  • kandydaci na pierwszy roku studiów I i II stopnia – do dnia 31.08.2018 r.,
  • studenci wyższych lat studiów I i II stopnia – do 31.07.2018 r.

Dokumenty należy składać w Dziale Pomocy Materialnej Studentom Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej, pod adresem 22-100 Chełm ul. Pocztowa 54 , pok. 202 lub w formie elektronicznej na adres: domstudencki@pwszchelm.edu.pl

REDAKCJA Redakcja wirtualnychelm.pl pracuje codziennie, aby dostarczyć Ci ciekawe i przydatne treści. Naszym najlepszym wynagrodzeniem jest Twoje zaangażowanie – udostępniaj proszę nasze teksty na Facebooku i buduj z nami społeczność wirtualnego Chełma!

Comment(3)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *