Home Edukacja Konkurs wielkanocny
Konkurs wielkanocny

Konkurs wielkanocny

0

Młodzieżowy Dom Kultury w Chełmie zaprasza dzieci i młodzież do udziału w konkursie „Palmy i pisanki – polskie tradycje wielkanocne”. Na konkurs można zgłaszać palmy, pisanki i stroiki wielkanocne wykonane indywidualnie (prace zbiorowe nie będą brane pod uwagę) oraz samodzielnie (bez udziału osoby dorosłej).

Nadesłane palmy, pisanki i stroiki będą oceniane w czterech przedziałach wiekowych: przedszkole, klasy I-III, klasy IV-VI oraz klasa VII i gimnazjum. Do każdej pracy trzeba dołączyć dobrze przymocowaną kartę informacyjną (imię i nazwisko autora, wiek/klasa, adres placówki z nr telefonu i adresem e-mail, imię i nazwisko nauczyciela, pod kierunkiem którego praca została wykonana) oraz oświadczenie o zgodzie rodziców na przetwarzanie danych osobowych dziecka.

Prace, odpowiednio zabezpieczone przed zniszczeniem (dotyczy to w szczególności pisanek – jaja powinny być ugotowane na twardo), należy nadsyłać w nieprzekraczalnym terminie do 25 marca na adres: Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Pocztowa 41, 22-100 Chełm.

REDAKCJA Redakcja wirtualnychelm.pl pracuje codziennie, aby dostarczyć Ci ciekawe i przydatne treści. Naszym najlepszym wynagrodzeniem jest Twoje zaangażowanie – udostępniaj proszę nasze teksty na Facebooku i buduj z nami społeczność wirtualnego Chełma!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *