Home Edukacja Wybierz zawód z przyszłością
Wybierz zawód z przyszłością

Wybierz zawód z przyszłością

0

W pierwszy dzień wiosny, 21 marca, w godz. 10.00-13.00, najstarsza szkoła techniczna w Chełmie, Zespół Szkół Technicznych im. gen. Zygmunta Bohusza-Szyszko, zaprasza na Dzień Otwartych Drzwi.

W pracowniach szkolnych przygotowano kurs fotografii studyjnej, kurs makijażu w programie Photoshop oraz rozgrywki i gry komputerowe. Na korytarzu szkolnym przewidziano stoiska Ligi Obrony Kraju (prezentacja broni i odznaczeń), szkolnego koła PCK i Pierwszej Pomocy Przedmedyczne, internatu ZST, stanowisko językowe oraz punkt z podaniami. Przed głównym wejściem szkoły wystawione zostanie stanowisko motoryzacyjne. Wszyscy odwiedzający mogą liczyć na poczęstunek (ciasto, kawa, herbata).

Zespól Szkół Technicznych im. gen. Zygmunta Bohusza-Szyszko w Chełmie oferuje kształcenie w technikum w następujących zawodach: programista, informatyk, mechatronik, elektronik, technik grafiki i poligrafii cyfrowej, mechanik, elektryk, technik pojazdów samochodowych, oraz w szkole branżowej w zawodach: elektromechanik pojazdów samochodowych i mechanik pojazdów samochodowych. Nauka w ZST odbywa się w bardzo dobrze wyposażonych pracowniach szkolnych, warsztatach Centrum Kształcenia Praktycznego oraz w firmach współpracującymi ze szkołą.

REDAKCJA Redakcja wirtualnychelm.pl pracuje codziennie, aby dostarczyć Ci ciekawe i przydatne treści. Naszym najlepszym wynagrodzeniem jest Twoje zaangażowanie – udostępniaj proszę nasze teksty na Facebooku i buduj z nami społeczność wirtualnego Chełma!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *