Home Kultura Koncert Ms. Obsession w rodzinnym Chełmie
Koncert Ms. Obsession w rodzinnym Chełmie

Koncert Ms. Obsession w rodzinnym Chełmie

4

Aleksandra Warchoł, artystka znana jako Ms. Obsession wystąpiła w rodzinnym Chełmie na koncercie w ramach Festiwalu Kolory Muzyki. Publiczność usłyszała aż 12 utworów. Przypomnijmy sobie kilka z nich.

Aleksandra Warchoł zaczynała swoje zamiłowanie do muzyki od buntowniczego punk-rocka, później eksperymentowała z muzyką soulową, a dzisiaj publiczność zna ją z charakterystycznych elektronicznych dźwięków, które zaprezentowała na koncercie. Artystka jest zarazem producentem muzycznym, autorką tekstów oraz wokalistką.

koncert ms obsession

(fot. Monika Markowska)

W 2013 roku stworzyła utwór „Borderline” do muzyki Tricky’ego. 3 lata później wystąpiła z zespołem Sotei w Studiu imienia Agnieszki Osieckiej w Radiowej Trójce, a w marcu 2017 zakwalifikowała się do półfinału International Songwriting Competition.

Nie tak dawno, bo w październiku 2017 roku ukazał się jej debiutancki album „Manekin”. Wydawcą płyty jest Agencja Muzyczna Polskiego Radia.

koncert ms obsession

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o twórczości Ms. Obsession, polecamy wywiad przeprowadzony przez Tomasza Ochotę na jego kanale youtube.

Koncert Ms. Obsession – setlista

Wokalistka zaśpiewała aż 12 utworów. Przypominamy niektóre z nich

1. Ze mną

2. Wyobraźnia

3. Freedom

4. Bramy Snu

5. Nie ma mnie

6. Dreamland

7. Tabu

8. Poszarpane serca

9. I tried

10. Take it

11. Help me

12. You and I

Festiwal Kolory Muzyki

Koncert Ms. Obsession w Chełmie odbył się w ramach Festiwalu Kolory Muzyki. Nowa inicjatywa kulturalna w mieście to aż 3 letnie weekendy wypełnione koncertami oraz innymi towarzyszącymi wydarzeniami kulturalnymi.

Zobaczcie jak wygląda plan imprezy, przez Wami pozostały jeszcze 2 weekendy pełne wrażeń:

Weekend I (Park Miejski)
20 lipca (piątek):
Ms. Obsession
Andrzej Piaseczny

21 lipca (sobota) „Reczka, Rzeczka i Poleczka”
Rokiczanka, Kapela Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Chełmskiej, Uroczysko z Krasnostawskiego Domu Kultury, Łopieńczacy z Gminnego Ośrodka Kultury w Łopenniku Górnym

Weekend II (Plac Łuczkowskiego)
27 lipca (piątek)
Kasia Kowalska

28 lipca (sobota)
„Pardon, to tu?” – Retro Potańcówka (2,5 godziny zabawy tanecznej w stylu międzywojennym w wykonaniu chełmskich muzyków. W programie również nauka podstawowych kroków tanga, polki i foxtrota).

Weekend III (ul. Strażacka – przy kinie Zorza)
3 sierpnia (piątek)
Cleo

4 sierpnia (sobota)
Sarsa

Podobało się? Nie przegap innych wydarzeń kulturalnych i zajrzyj do działu Kultura na Wirtualnychelm.pl!

REDAKCJA Redakcja wirtualnychelm.pl pracuje codziennie, aby dostarczyć Ci ciekawe i przydatne treści. Naszym najlepszym wynagrodzeniem jest Twoje zaangażowanie – udostępniaj proszę nasze teksty na Facebooku i buduj z nami społeczność wirtualnego Chełma!

Comment(4)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *