Home Kultura Andrzej Piaseczny w Chełmie zaczarował publiczność
Andrzej Piaseczny w Chełmie zaczarował publiczność

Andrzej Piaseczny w Chełmie zaczarował publiczność

2

Andrzej Piaseczny w Chełmie wraz z Ms Obsession zainaugurował tegoroczny Festiwal Kolory Muzyki. Koncerty odbyły się w Parku Miejskim w Chełmie, a publiczność była oczarowana klasykami w wykonaniu popularnego artysty.

Festiwal Kolory Muzyki to aż 3 weekendy wypełnione atrakcjami. Andrzej Piaseczny w Chełmie był gwiazdą pierwszego weekendu festiwalu i 20 lipca dał niezapomniany koncert w Parku Miejskim.

Jak bawiła się publiczność? Doskonale widać to na nagraniu Pana Piotra Królikowskiego, które jest dostępne na youtube. Kilkunastominowy skrót koncerty można zobaczyć poniżej:

Co zaśpiewał Andrzej Piaseczny w Chełmie?

Przeżyjmy to jeszcze raz! Andrzej Piaseczny w Chełmie wykonał kilka utworów, które bez wątpienia zostaną zapamiętane przez chełmską publiczność. Nie zabrakło najstarszych przebojów Piaska. Znaleźli też coś dla siebie fani jego duetu z Sewerynem Krajewskim, zakończonego płytą „Spis Rzeczy Ulubionych” i niezapomnianą trasą koncertową „Na przekór nowym czasom”. Oto kilka z nich:

My (o mnie, o tobie, o nas)

Chodź, przytul, przebacz

Niecierpliwi

Jeszcze bliżej

Prawie do nieba

Budzikom śmierć

Wszystko dobrze

Festiwal Kolory Muzyki

Andrzej Piaseczny w Chełmie wystąpił w ramach Festiwalu Kolory Muzyki. Nowa inicjatywa kulturalna w mieście to aż 3 letnie weekendy wypełnione koncertami oraz innymi towarzyszącymi wydarzeniami kulturalnymi.

Zobaczcie jak wygląda plan imprezy, przez Wami pozostały jeszcze 2 weekendy pełne wrażeń:

Weekend I (Park Miejski)
20 lipca (piątek):
Andrzej Piaseczny (support: Ms. Obsession)

21 lipca (sobota) „Reczka, Rzeczka i Poleczka”
Rokiczanka, Kapela Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Chełmskiej, Uroczysko z Krasnostawskiego Domu Kultury, Łopieńczacy z Gminnego Ośrodka Kultury w Łopenniku Górnym

Weekend II (Plac Łuczkowskiego)
27 lipca (piątek)
Kasia Kowalska

28 lipca (sobota)
„Pardon, to tu?” – Retro Potańcówka (2,5 godziny zabawy tanecznej w stylu międzywojennym w wykonaniu chełmskich muzyków. W programie również nauka podstawowych kroków tanga, polki i foxtrota).

Weekend III (ul. Strażacka – przy kinie Zorza)
3 sierpnia (piątek)
Cleo

4 sierpnia (sobota)
Sarsa

Podobało się? Nie przegap innych wydarzeń kulturalnych i zajrzyj do działu Kultura na Wirtualnychelm.pl!

 

REDAKCJA Redakcja wirtualnychelm.pl pracuje codziennie, aby dostarczyć Ci ciekawe i przydatne treści. Naszym najlepszym wynagrodzeniem jest Twoje zaangażowanie – udostępniaj proszę nasze teksty na Facebooku i buduj z nami społeczność wirtualnego Chełma!

Comment(2)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *