Home Kultura Cleo w Chełmie [FOTO]
Cleo w Chełmie 32
Cleo w Chełmie 31
Cleo w Chełmie 30
Cleo w Chełmie 29
Cleo w Chełmie 28
Cleo w Chełmie 27
Cleo w Chełmie 26
Cleo w Chełmie 25
Cleo w Chełmie 24
Cleo w Chełmie 23
Cleo w Chełmie 22
Cleo w Chełmie 21
Cleo w Chełmie 20
Cleo w Chełmie 19
Cleo w Chełmie 18
Cleo w Chełmie 17
Cleo w Chełmie 16
Cleo w Chełmie 15
Cleo w Chełmie 14
Cleo w Chełmie 13
Cleo w Chełmie 12
Cleo w Chełmie 11
Cleo w Chełmie 10
Cleo w Chełmie 9
Cleo w Chełmie 8
Cleo w Chełmie 7
Cleo w Chełmie 6
Cleo w Chełmie 5
Cleo w Chełmie 4
Cleo w Chełmie 3
Cleo w Chełmie 2
Cleo w Chełmie 1

Cleo w Chełmie [FOTO]

1

Koncert Cleo w Chełmie to kolejna z atrakcji festiwalu Kolory Muzyki. Energetyczna wokalistka wystąpiła w piątek przed chełmską publicznością. Mamy dla Was fotorelację z koncertu.

Cleo to utalentowana wokalistka i autorka tekstów, która szturmem wdarła się na polską scenę muzyczną w 2013 roku z singlem wydanym z Donatanem. Przebój „My Słowanie” od razu wskoczył na najwyższe miejsca na radiowych listach przebojów, a na YouTube obejrzano go ponad 100 milionów razy. Od tamtego czasu Cleo reprezentowała Polskę w Konkursie Eurowizji i biła kolejne rekordy popularności.

Cleo w Chełmie – galeria

Koncert Cleo w Chełmie odbył się w piątek przy Kinie Zorza. Mamy dla Was dużą fotorelację przygotowaną przez fotografa Piotra Janiaka. Więcej jego zdjęć znajdziecie na Facebooku, na profilu Ann Foto.

Cleo podziękowała również chełmskiej publiczności na swoim facebookowym profilu, obserwowanym przez ponad 1.2 miliona fanów:

 

Festiwal Kolory Muzyki

3 weekendy wypełnione koncertami i kulturalnymi wydarzeniami dobiegły końca. Mieszkańcy Chełma mieli okazję posłuchać Ms. Obsession, Andrzeja Piasecznego, Kasi Kowalskiej, Sarsy czy też bawić się przy muzyce na Retro Potańcówce. Jesteśmy ciekawi, która impreza podobała się najbardziej?

REDAKCJA Redakcja wirtualnychelm.pl pracuje codziennie, aby dostarczyć Ci ciekawe i przydatne treści. Naszym najlepszym wynagrodzeniem jest Twoje zaangażowanie – udostępniaj proszę nasze teksty na Facebooku i buduj z nami społeczność wirtualnego Chełma!

Comment(1)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *