Home Sport Dziewczyny spisały się na medal
Dziewczyny spisały się na medal

Dziewczyny spisały się na medal

0

Zapaśniczki Cementu Gryfa Chełm jak zwykle dzielnie się spisały. W rozegranych w hali Miejskiego Klubu Sportowego Cement Gryf Chełm Otwartych Mistrzostwach Województwa w zapasach kobiet w grupie dzieci, młodziczek i juniorek do rywalizacji przystąpiły kluby z województwa lubelskiego, WLKS Nowe Iganie z Siedlec, dwie drużyny z Ukrainy – Faworyt Klesiv i Klub Sportowy Kowel oraz drużyna KS Koszyce ze Słowacji.

Wśród młodziczek największe sukcesy odniosły Monika Dadas (SP w Rudzie- Hucie) i Weronika Podolak (SP nr 1 w Chełmie), zdobywając złote medale. Trzecie miejsce zajęła Nikola Skórska (SP nr 3 we Włodawie).

Wśród juniorek złoty medal wywalczyła Aleksandra Łysomirska (Zespół Szkół Ekonomicznych i Mundurowych w Chełmie). Drugie miejsce zajęły Wioleta Giers i Patrycja Dudek (obie z ZSEiM w Chełmie). Medale brązowe zdobyły: Julia Pracz, Klaudia Karwowska, Patrycja Piotrowska (wszystkie z SP nr 5 w Chełmie), Weronika Chapska, Małgorzata Małek (ZSEiM w Chełmie), Aleksandra Maziarczyk (Zespół Szkół Budowlanych i Geodezyjnych w Chełmie) i Urszula Piotrowska (SP nr 1 w Chełmie).

W klasyfikacji drużynowej prowadzona przez trenerów Dariusza Kucharskiego i Igora Lobasa drużyna MKS Cement Gryf Chełm zwyciężyła w grupie juniorek.

REDAKCJA Redakcja wirtualnychelm.pl pracuje codziennie, aby dostarczyć Ci ciekawe i przydatne treści. Naszym najlepszym wynagrodzeniem jest Twoje zaangażowanie – udostępniaj proszę nasze teksty na Facebooku i buduj z nami społeczność wirtualnego Chełma!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *