Home Sport Biegaj, truchtaj, maszeruj w każdą sobotę o 9 rano
Biegaj, truchtaj, maszeruj w każdą sobotę o 9 rano

Biegaj, truchtaj, maszeruj w każdą sobotę o 9 rano

0

Spotykają się na Górce w każdą sobotę o godz. 9.00 rano, żeby pobiegać. 2 marca pobiegną już po raz 35. Parkrun Chełm to organizowane w ramach polskiej edycji parkrun cotygodniowe biegi z pomiarem czasu na dystansie 5 kilometrów. Wszyscy uczestnicy biegają wyłącznie dla własnej satysfakcji, więc każdy biegnie własnym tempem, niezależnie od tego, jakie ono jest.

Trasa biegu parkrun Chełm to dwa pełne okrążenia parku na Górce. Start ma miejsce w parku, w połowie drogi między Bramą Uściługską a budynkiem Policji. Dalej bieg wiedzie ul. Żwirki i Wigury w kierunku Chełmskiego Domu Kultury, ul. Słowackiego, ul. 1 Pułku Szwoleżerów, przy IV LO skręca w ul. Św. Mikołaja, a następnie ul. Lubelską, ul. Hrubieszowską do ul. Żwirki i Wigury. Po drugim okrążeniu bieg kończy meta w parku, w punkcie startu.

Udział w biegach jest bezpłatny. Wymagana jest jedynie jednorazowa rejestracja w celu nadania Indywidualnego Kodu Uczestnika, który biegający winni mieć ze sobą. Parkrun Chełm organizowany jest przez wolontariuszy, którzy ubezpieczają trasę, stojąc w miejscach o podwyższonym ryzyku. Chcąc się przyłączyć do organizacji parkrun, wystarczy wysłać swoje zgłoszenie na adres chelmwolontariusze@parkrun.com

REDAKCJA Redakcja wirtualnychelm.pl pracuje codziennie, aby dostarczyć Ci ciekawe i przydatne treści. Naszym najlepszym wynagrodzeniem jest Twoje zaangażowanie – udostępniaj proszę nasze teksty na Facebooku i buduj z nami społeczność wirtualnego Chełma!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *