Home Sport Wróciły z Ukrainy z pięcioma medalami
Wróciły z Ukrainy z pięcioma medalami

Wróciły z Ukrainy z pięcioma medalami

0

Sto trzydzieści zawodniczek z Białorusi, Ukrainy i Polski wystartowało w Międzynarodowym Turnieju Młodziczek w zapasach kobiet w Klesowie na Ukrainie. Polskę reprezentowało sześć zapaśniczek z MKS Cementu Gryf Chełm, pięć z GKS Armaty Stoczek Łukowski i jedna z WLKS Siedlce. 

Najmłodsze zawodniczki Cementu Gryf Chełm zdobyły 5 medali, a Wiktoria Kamela tytuł najlepszej zawodniczki turnieju. Bez żadnej porażki, z kompletem zwycięstw i złotymi medalami do kraju wróciły Wiktoria Kamela (SP w Wierzbicy) i Monika Dadas (SP Ruda Huta). Srebrny medal wywalczyła Dagmara Branicka (SP nr 11 w Chełmie), a brązowe – Klaudia Karwowska (SP nr 1 w Chełmie) i Nikola Skórska ( SP nr 3 we Włodawie). Blisko zdobycia medalu była również Weronika Podolak (SP nr 1 w Chełmie), sklasyfikowana ostatecznie na piątym miejscu. Trenerem  młodych zapaśniczek był Dariusz Kucharski.

REDAKCJA Redakcja wirtualnychelm.pl pracuje codziennie, aby dostarczyć Ci ciekawe i przydatne treści. Naszym najlepszym wynagrodzeniem jest Twoje zaangażowanie – udostępniaj proszę nasze teksty na Facebooku i buduj z nami społeczność wirtualnego Chełma!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *