Home Sport Chełmscy strzelcy najlepsi w województwie
Chełmscy strzelcy najlepsi w województwie

Chełmscy strzelcy najlepsi w województwie

0

Wszystkie miejsca na podium w V Wojewódzkich Mistrzostwach Strzeleckich z broni pneumatycznej szkół i placówek województwa lubelskiego zdobyli młodzi strzelcy ze szkół w Chełmie i Sawinie.

W zawodach zorganizowanych z okazji obchodów 450-lecia Unii Lubelskiej przez ZW Ligi Obrony Kraju w Lublinie startowało 90 zawodniczek i zawodników z 26 szkół i placówek. W kategorii drużynowej szkół podstawowych i gimnazjum I miejsce wywalczyli uczniowie z Pierwszej Społecznej Szkoły Podstawowej w Chełmie, II – z Zespołu Szkół w Sawinie, III – ze Szkoły Podstawowej nr 7 w Chełmie. Wśród szkół średnich w
kategorii drużynowej I miejsce zajęli strzelcy z Zespołu Szkół Technicznych w Chełmie, II – z I Liceum Ogólnokształcącego w Chełmie i II – II Liceum Ogólnokształcącego w Chełmie. Na najwyższym podium stanęli uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w Chełmie, członkowie i sympatycy Szkolnego Koła Ligi Obrony Kraju – Bartosz Kaniewski, Hubert Kaniewski, Kacper Klimkowski. Wszyscy na co dzień trenują pod kierunkiem instruktora strzelectwa sportowego Jana Dąbskiego w Międzyszkolnym Klubie Sportowym „Dragon”.


W kategorii indywidualnej I miejsce zajął Miłosz Drozda z I Liceum Ogólnokształcącego w Chełmie oraz II – Bartosz Kaniewski i III – Hubert Kaniewski, obaj z Zespołu Szkół Technicznych w Chełmie.

REDAKCJA Redakcja wirtualnychelm.pl pracuje codziennie, aby dostarczyć Ci ciekawe i przydatne treści. Naszym najlepszym wynagrodzeniem jest Twoje zaangażowanie – udostępniaj proszę nasze teksty na Facebooku i buduj z nami społeczność wirtualnego Chełma!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *