Home Wydarzenia Zagrają dla Miłosza
Zagrają dla Miłosza

Zagrają dla Miłosza

0

Po niedawnym koncercie charytatywnym dla małego Miłoszka, tym razem w Sawinie do akcji zbiórki pieniędzy dołączają piłkarze i nie tylko.

Kilka dni temu prezentowaliśmy zdjęcia i pisaliśmy o koncercie charytatywnym zorganizowanym dla Miłoszka Krzeszczyka. W Chełmskim Domu Kultury, udało się zebrać wówczas ponad 7 500 złotych. Imprezę uświetniły występy lokalnych artystów oraz gwiazdy specjalnej – Pawła Kukiza. Wydarzenie zakończył pokaz tańca z ogniem.
Mimo wielkiego sukcesu nadal brakuje środków na przeprowadzenie operacji Miłoszka. Przypominamy o trwającej zbiórce na stronie serwisu siepomaga.pl.

Tym razem już w niedzielę 16 września w Sawinie odbędzie się mecz piłki nożnej, w którym zmierzą się ekipy Zespołu Szkół w Sawinie kontra Reszta świata. Początek spotkania o 13.30 na stadionie w Sawinie.
Poza meczem charytatywnym będzie można obejrzeć motocyklistów ze stowarzyszenia „Niedźwiedzie Wschodu”, która często bierze udział w podobnych akcjach. Odbędzie się również pokaz speed-ballu, nowej ciekawej dyscypliny sportowej. Nie zabraknie występów wokalnych i tanecznych, będzie pchli targ, a także stoiska z grillem i słodkimi przekąskami.

Dwuletni Miłosz urodził się z wadą serca HLHS . To bardzo ciężka wada, która wymaga kilkuetapowego leczenia operacyjnego. Dziecko jest już po dwóch trudnych operacjach i niedługo musi przejść trzecią, dlatego potrzebuje naszej pomocy. Nie bądź obojętny, każda złotówka się liczy.

REDAKCJA Redakcja wirtualnychelm.pl pracuje codziennie, aby dostarczyć Ci ciekawe i przydatne treści. Naszym najlepszym wynagrodzeniem jest Twoje zaangażowanie – udostępniaj proszę nasze teksty na Facebooku i buduj z nami społeczność wirtualnego Chełma!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *