Home Sport Wystrzelali medale i życiowe rekordy
Wystrzelali medale i życiowe rekordy

Wystrzelali medale i życiowe rekordy

0

Niebywałym sukcesem dla młodych strzelców z chełmskiego Dragona okazał się start w Ogólnopolskich Mistrzostwach LOK juniorów młodszych i młodzików w strzelectwie sportowym w Tarnowie.

Rewelacyjnie wypadł Miłosz Drozda, zdobywając w kategorii juniorów młodszych trzy złote medale we wszystkich konkurencjach, w których startował (karabin pneumatycznym, karabin sportowy leżąc oraz w trzech postawach). Wygrał zawody z dużym zapasem punktów, ustanawiając nowe rekordy życiowe i klubowe.

Srebrnym medalistą w konkurencji młodzików w trzech postawach został Bartosz Kaczorowski, również ustanawiając swój nowy rekord życiowy.

Indywidualnie w kategorii juniorów młodszych wykazali się: Hubert Kaniewski (czwarte miejsce w karabinie pneumatycznym), Kacper Zawistowski (czwarte miejsce w karabinie trzy postawy). Wśród młodzików najwyższą lokatę uzyskał Kuba Krzeszczyk (szóste miejsce w karabinie trzy postawy).

W klasyfikacji klubowej reprezentacja chełmskiego Dragona zdołała wywalczyć puchar za drugie miejsce również dzięki wynikom uzyskanym m.in. przez Martynę Pastuszak (rekord życiowym w karabinie trzy postawy), Ninę Mioduchowską, Kubę Krzeszczyka (rekord życiowy w trzech postawach) i Zuzannę Kaniewską.

Reprezentacja Dragona Chełm

W mistrzostwa Polski LOK udział wzięło ponad 100 młodych zawodników z 21 klubów sportowych z całego kraju.

tags:
REDAKCJA Redakcja wirtualnychelm.pl pracuje codziennie, aby dostarczyć Ci ciekawe i przydatne treści. Naszym najlepszym wynagrodzeniem jest Twoje zaangażowanie – udostępniaj proszę nasze teksty na Facebooku i buduj z nami społeczność wirtualnego Chełma!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *