Home Sport Strzelcy wyborowi
Strzelcy wyborowi

Strzelcy wyborowi

0
0

Indywidualnie i drużynowo uczniowie z chełmskich szkół wygrali Wojewódzkie Mistrzostwa LOK juniorów i młodzików w strzelectwie sportowym z broni pneumatycznej w Lublinie.

W kategorii szkół ponadgimnazjalnych pierwsze miejsce zajęła reprezentacja II Liceum Ogólnokształcącego w składzie: Miłosz Worobij, Natalia Kamińska, Julia Łoś, Jagoda Wrzyszcz i drugie reprezentacja I Liceum Ogólnokształcącego w składzie: Julia Kędzierawska, Miłosz Drozda, Patryk Smyk, Kacper Pofelski.

W klasyfikacji szkół podstawowych i gimnazjów pierwsze miejsce zdobyła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 7: Natalia Kędzierawska, Grzegorz Kryszczuk, Jakub Uhruski, Volodymyr Heriy.

Indywidualnie w kategorii juniorów pierwsze miejsce wywalczyła Julia Łoś z II Liceum Ogólnokształcącego i trzecie Hubert Kaniewski, który na zawodach samotnie reprezentował Zespół Szkół Technicznych. Indywidualnie w kategorii młodzików najlepsi okazali się uczniowie Szkoły Podstawowej nr 7: sklasyfikowana na pierwszym miejscu Natalia Kędzierawska i na drugim Grzegorz Kryszczuk.

REDAKCJA Redakcja wirtualnychelm.pl pracuje codziennie, aby dostarczyć Ci ciekawe i przydatne treści. Naszym najlepszym wynagrodzeniem jest Twoje zaangażowanie – udostępniaj proszę nasze teksty na Facebooku i buduj z nami społeczność wirtualnego Chełma!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.