Home Wydarzenia Wojewódzkie Święto Policji
Wojewódzkie Święto Policji

Wojewódzkie Święto Policji

0

Tegoroczne wojewódzkie obchody Święta Policji, przypadające w setną rocznicę powstania Policji Państwowej, odbędą się 19 lipca w Chełmie na placu E. Łuczkowskiego. Początek uroczystości o godz. 13.00.

W programie wręczenie odznaczeń państwowych i awansów policjantów na wyższe stopnie służbowe oraz ślubowanie nowych funkcjonariuszy wstępujących w szeregi lubelskiego garnizonu policji.

Po oficjalnych uroczystościach w godz. 14.00-17.00 zaplanowano policyjny piknik z pokazami policyjnych radiowozów i motocykli, specjalistycznego sprzętu używanego przez policjantów z sekcji kontrterrorystycznej oraz tresury psów służbowych. Ponadto policjanci obiecują miasteczko ruchu drogowego, rowerowy tor przeszkód, konkursy z nagrodami, maskotki policyjne oraz znakowanie rowerów. Będzie można również obejrzeć wystawę zbiorów historycznych.

REDAKCJA Redakcja wirtualnychelm.pl pracuje codziennie, aby dostarczyć Ci ciekawe i przydatne treści. Naszym najlepszym wynagrodzeniem jest Twoje zaangażowanie – udostępniaj proszę nasze teksty na Facebooku i buduj z nami społeczność wirtualnego Chełma!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *