Home Wydarzenia Wielka impreza w małym mieście
Wielka impreza w małym mieście

Wielka impreza w małym mieście

2

Nim w piątek 13 września podczas „wielkiego wydarzenia artystycznego” na ogromnej scenie (45 m dł., 20 m szer., 15,5 m wys.) pojawi się w Chełmie zapowiadana „plejada gwiazd” i pochwalimy się całej Polsce z czego dumni są niektórzy chełmianie, do parku miejskiego muszą wjechać tiry i ciężki sprzęt wąską ulicą Brzozową z zakazem wjazdu dla samochodów ciężarowych o dopuszczalnej masie całkowitej powyżej 2,5 t.

W związku z tym Urząd Miasta apeluje do mieszkańców o nieparkowanie samochodów na ulicy Brzozowej przez dwa tygodnie, od 6 do 20 września. O strefach parkowania ani o bezpłatnej komunikacji miejskiej (taką zapewniły władze Łomży z okazji Wakacyjnej Trasy Dwójki) w dniu imprezy na razie nic nie wiadomo.

Za to w parku miejskim trwa wielkie przycinanie suchych konarów i gałęzi drzew.

Wypadałoby również załatać dziury w jezdni i chodniku ul. Brzozową. Tędy wieczorem prawie po ciemku przejdą tłumy uczestników koncertu.

Liczymy, że z tym władze Chełma też zrobią porządek.

Pytanie, czy rzeczywiście dla niespełna dwugodzinnej transmisji w telewizji koncertu disco polo (zważywszy na wielkość sceny dla publiczności wiele miejsca nie będzie) oraz nader wątpliwej promocji dla miasta, warto sponsorować imprezę organizowaną przez TVP 2?

Nie lepiej byłoby wyremontować biegnącą przez park ulicę i zadbać o plac zabaw dla dzieci? A jeśli mieszkańcy tak bardzo pragną disco polo – zaprosić lokalne gwiazdy?

REDAKCJA Redakcja wirtualnychelm.pl pracuje codziennie, aby dostarczyć Ci ciekawe i przydatne treści. Naszym najlepszym wynagrodzeniem jest Twoje zaangażowanie – udostępniaj proszę nasze teksty na Facebooku i buduj z nami społeczność wirtualnego Chełma!

Comment(2)

  1. Postawić patrol straży miejskiej na ulicy brzozowej i od razu statystyki pójdą w górę!!! Ale znając życie akurat w tym czasie żaden funkcjonariusz się tam nie pojawi bo będą bardzo zajęci karaniem kobitek sprzedających kwiatki przy rynku.

  2. może straż miejska chcąc podwyższyć sobie statystyki powinna się tam pojawić i wlepiać mandaty??? no chyba że urząd miasta szybciutko zdejmie znak i kilkutonowe ciężarówki wjadą sobie na legalu

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *