Home Wydarzenia 13 września Chełm w TVP 2
13 września Chełm w TVP 2

13 września Chełm w TVP 2

0
4

Ponieważ prezydent Chełma Jakub Banaszek – z sobie tylko znanych powodów – postanowił do ostatniej chwili trzymać w wielkiej tajemnicy termin chełmskiego koncertu Wakacyjnej Trasy Dwójki, śpieszymy poinformować i zawczasu uprzedzić mieszkańców, że owo szumnie zapowiadane „wielkie wydarzenie artystyczne”, podczas którego „obrazki z Chełma będą pokazywane w całej Polsce”, odbędzie się – nomen omen – w piątek 13 września.

W finałowym koncercie Wakacyjnej Trasy Dwójki w Chełmie, podobnie jak w czasie całej trasy, na scenie brylować będą głównie gwiazdy i muzyka disco polo. Pierwszą część transmisji na żywo koncertu z miasta nad Uherką TVP 2 zaplanowała o godz. 20.40 (50 min). Druga część transmisji rozpocznie się o godz. 21.35.

REDAKCJA Redakcja wirtualnychelm.pl pracuje codziennie, aby dostarczyć Ci ciekawe i przydatne treści. Naszym najlepszym wynagrodzeniem jest Twoje zaangażowanie – udostępniaj proszę nasze teksty na Facebooku i buduj z nami społeczność wirtualnego Chełma!

Comment(4)

  1. Forma tego artykułu tragiczna… Od razu widać niechęć do prezydenta Banaszka. Że niby co? Termin zły? Zespoły nie takie? Czy ogólnie źle bo źle? Jak dla mnie super, że coś się zadzieje i to bardzo fajnego ? śmiem przypomnieć, że jakiś czas temu pół Chełma popedziło do Zamościa na taki właśnie koncert. Nareszcie będzie coś na własnym podwórku ? brawo Panie Prezydencie ? tak trzymać ? ?

    1. Nic z w/wymienionych. Imprez w Chełmie nie ma zbyt wiele, więc dobrze, że coś się będzie działo. Jednym się ma prawo podobać, innym nie – to rzecz gustu. Istotę problemu jednak stanowi sposób informowania mieszkańców przez prezydenta. Z jakiego powodu termin koncertu (i miejsce) oficjalnie wciąż pozostaje tajemnicą dla chełmian, skoro TVP 2 w swojej ramówce nie czyni z tego żadnego sekretu? Zarówno zainteresowani, jak i niezainteresowani koncertem chcieliby móc zarezerwować sobie konkretny termin z wyprzedzeniem, być może czasem coś przełożyć itp. Z tak dużą imprezą wiążą się niestety też tak prozaiczne sprawy jak np. utrudnienia drogowe. I wielu mieszkańców z różnych powodów chciałoby o tym zostać uprzedzonych wcześniej.

  2. a ja i tak będę, w naszym regionie ogólnie niewiele się dzieje, więc nawet taka trasa (chociaż zespoły mogłyby być jak na pozostałych trasach) będzie super promocją dla Chełma!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.