Home Kultura Tomasz Sekielski w Rozmowach po Chełmsku!
Tomasz Sekielski w Rozmowach po Chełmsku!

Tomasz Sekielski w Rozmowach po Chełmsku!

0

Gościem specjalnym Rozmów Po Chełmsku był Tomasz Sekielski, znany dziennikarz i autor głośnego filmu „Tylko nie mów nikomu” o problemie pedofilii w polskim kościele katolickim.

26 maja ukazała się specjalna rozmowa Tomasza Moskala w ramach serii wywiadów „Rozmowy po Chełmsku”. Tym razem gość odwiedził studio wirtualnie i nie rozmawiano o tematach lokalnych. Cały wywiad można obejrzeć poniżej – gościem najnowszego odcinka był Tomasz Sekielski.

Jak pisze Tomasz Moskal: „To rozmowa o wartościach, zmianie i potrzebie naprawy. Nie tylko innych, ale też samych siebie. To także spora niespodzianka, która ucieszy z pewnością wielu mieszkańców naszego miasta. Tego jeszcze nie wie nikt!”

Rozmowę Tomasza Moskala z Tomaszem Sekielskim można obejrzeć również na profilu facebookowym Rozmów po Chełmsku. Tam też można śledzić kolejne odcinki programu, ukazujące się w każdy piątek na Facebooku (premiera każdego odcinka odbywa się z kolei w czwartki na telewizyjnym kanale NetSpeed Chełm).

Jeśli nie widzieliście jeszcze filmu „Tylko nie mów nikomu”, to warto nadrobić zaległości – to jeden z najważniejszych dokumentów ostatnich lat. Co ciekawe, film jest w pełni sfinansowany przez widzów, poprzez tzw. crowdfunding. Można go obejrzeć w serwisie YouTube, całkowicie bez reklam.

REDAKCJA Redakcja wirtualnychelm.pl pracuje codziennie, aby dostarczyć Ci ciekawe i przydatne treści. Naszym najlepszym wynagrodzeniem jest Twoje zaangażowanie – udostępniaj proszę nasze teksty na Facebooku i buduj z nami społeczność wirtualnego Chełma!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *