Home Kultura Bartek Kazimierczak o pasji do muzyki
Bartek Kazimierczak o pasji do muzyki

Bartek Kazimierczak o pasji do muzyki

0

Gościem Rozmów Po Chełmsku był Bartek Kazimierczak, muzyk i Dyrektor Departamentu Promocji i Kultury w Urzędzie Miasto Chełm.

W piątek ukazała się najnowsza rozmowa Tomasza Moskala w ramach serii wywiadów „Rozmowy po Chełmsku”. Cały wywiad można obejrzeć poniżej – gościem najnowszego odcinka był Bartek Kazimierczak.

Jak pisze Tomasz Moskal: „Gościem odcinka jest człowiek z pasją. Autor piosenek, muzyk i generalnie ktoś, kto kocha muzykę i kulturę. Od niedawna nawet zawiaduje nią w naszym mieście. Bartek Kazimierczak to wokalista i lider Klaus Trzaska Band i Bimber Boys, zapalony wędkarz, a zawodowo Dyrektor Departamentu Promocji i Kultury w Urzędzie Miasto Chełm.”

Rozmowę Tomasza Moskala z Bartkiem Kazimierczakiem można obejrzeć również na profilu facebookowym Rozmów po Chełmsku. Tam też można śledzić kolejne odcinki programu, ukazujące się w każdy piątek na Facebooku (premiera każdego odcinka odbywa się z kolei w czwartki na telewizyjnym kanale NetSpeed Chełm).

REDAKCJA Redakcja wirtualnychelm.pl pracuje codziennie, aby dostarczyć Ci ciekawe i przydatne treści. Naszym najlepszym wynagrodzeniem jest Twoje zaangażowanie – udostępniaj proszę nasze teksty na Facebooku i buduj z nami społeczność wirtualnego Chełma!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *