Home Edukacja Tajniki szyfrowania
Tajniki szyfrowania

Tajniki szyfrowania

0

Arkana kodów, szyfrów i tajemnych znaków ujawni 9 listopada (sobota) pisarz Dariusz Rekosz. Początek warsztatów dla młodych detektywów (9-12 lat) o godz. 11.00 w sali widowiskowej Chełmskiej Biblioteki Publicznej (ul. Partyzantów 40). Wstęp wolny (wymagana wcześniejsza rezerwacja).

Dariusz Rekosz jest autorem kilkudziesięciu książek przygodowo-detektywistycznych dla dzieci i młodzieży, w tym z cyklów: „Szkolny detektyw”, „Mors, Pinky i …”, „Detektywów para – Jacek i Barbara”. Podczas spotkania w chełmskiej bibliotece zdradzi niuanse szyfrowania i rozszyfrowywania wybranych tekstów. Młodzi detektywi otrzymają następnie konkretne zadania do wykonania, polegające na odczytaniu zakodowanych treści. Długopis i notes bardzo się przydadzą.

Rekrutacja uczestników warsztatów detektywistycznych: tel. 82 564-55-29 lub osobiście w Wypożyczalni i Czytelni dla Dzieci. Liczba miejsc ograniczona.

REDAKCJA Redakcja wirtualnychelm.pl pracuje codziennie, aby dostarczyć Ci ciekawe i przydatne treści. Naszym najlepszym wynagrodzeniem jest Twoje zaangażowanie – udostępniaj proszę nasze teksty na Facebooku i buduj z nami społeczność wirtualnego Chełma!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *