Home Kultura Świat w obiektywie Ireneusza Włocha
Świat w obiektywie Ireneusza Włocha

Świat w obiektywie Ireneusza Włocha

1

Wystawa zdjęć autorstwa chełmskiego podróżnika Ireneusza Włocha z wypraw po Azji, Ameryce Południowej i Europie to interesująca propozycja zarówno dla pasjonatów fotografii, jak i podróżowania. Wernisaż ekspozycji „Globtroter – z plecakiem przez świat” będzie miał miejsce 12 lipca (piątek) o godz. 17.00 w galerii Nova w Chełmskiej Bibliotece Publicznej (ul. Partyzantów 40). Wstęp wolny.

Fotografie prezentowane na wystawie zostały wykonane w Chinach, Indiach, Sri Lance, Tybecie, Japonii, Tajlandii, Kambodży, Laosie, Wietnamie, Malezji, Indonezji, Argentynie, Boliwii, Brazylii, Peru, Chile, Portugalii, Hiszpanii, Francji, Chorwacji i Wielkiej Brytanii. Ukazują życie codzienne mieszkańców różnych zakątków świata, piękno dzikiej natury oraz kontrastującej z nią cywilizacji.

REDAKCJA Redakcja wirtualnychelm.pl pracuje codziennie, aby dostarczyć Ci ciekawe i przydatne treści. Naszym najlepszym wynagrodzeniem jest Twoje zaangażowanie – udostępniaj proszę nasze teksty na Facebooku i buduj z nami społeczność wirtualnego Chełma!

Comment(1)

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *