Home Opinie Dziwny jest ten Chełm! Radio Maryja lepiej poinformowane od Miasta Chełm?
Radio Maryja lepiej poinformowane od Miasta Chełm?

Radio Maryja lepiej poinformowane od Miasta Chełm?

0

20 stycznia Urząd Miasta w Chełmie na oficjalnym profilu społecznościowym rano śpieszyło poinformować mieszkańców, że „w niedzielę 19 grudnia w Urzędzie Miasta Chełm odbył się briefing prasowy” poświęcony południowej i północnej obwodnicy Chełma. Wedle wiadomości z mediów, w tym Radia Maryja, do którego link zamieszczono we wspomnianym poście Urzędu Miasta, konferencja prasowa (nie: briefing) miała jednak miejsce 19 stycznia! Po około dwóch godzinach Miasto Chełm datę skorygowało. Władzom Chełma przypominamy, że dawnym dobrym zwyczajem było zapraszanie na konferencje prasowe przedstawicieli lokalnych mediów.

https://www.facebook.com/chelmpl/posts/2961738330503977

To nie pierwsza wpadka Miasta Chełm. W październiku ubiegłego roku na kilka dni przeniesiono lokalizację chełmskiego urzędu miasta do Strupina Małego. https://wirtualnychelm.pl/chelmski-urzad-miasta-przeniesiony-do-strupina-malego/

REDAKCJA Redakcja wirtualnychelm.pl pracuje codziennie, aby dostarczyć Ci ciekawe i przydatne treści. Naszym najlepszym wynagrodzeniem jest Twoje zaangażowanie – udostępniaj proszę nasze teksty na Facebooku i buduj z nami społeczność wirtualnego Chełma!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *