Home Wybory 2019 Pełne listy kandydatów do Sejmu i Senatu
Pełne listy kandydatów do Sejmu i Senatu

Pełne listy kandydatów do Sejmu i Senatu

0
0

Kandydaci do Sejmu w okręgu nr 7 (część województwa lubelskiego obejmująca obszary powiatów: bialski, biłgorajski, chełmski, hrubieszowski, krasnostawski, parczewski, radzyński, tomaszowski, włodawski, zamojski oraz miast na prawach powiatu: Biała Podlaska, Chełm, Zamość)

KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI

  1. HAIDAR Riad, lekarz medycyny, Biała Podlaska;
  2. ŻMIJAN Stanisław, inżynier budownictwa, Międzyrzec Podlaski;
  3. WRÓBLEWSKA Kornelia Konstancja, dziennikarka, Misie;
  4. GRABCZUK Krzysztof, nauczyciel akademicki, Chełm;
  5. GROMADZKA Małgorzata, urzędnik administracji samorządowej, Korchów Drugi;
  6. ZWOLAK Rafał Mariusz, socjolog, Zamość;
  7. GRAD Mariusz, ekonomista,Tomaszów Lubelski;
  8. ANTONIUK Tomasz Wojciech, specjalista administracji publicznej, Hrubieszów;
  9. PAŃCZYK Tomasz Józef, geodeta, Michalów;
  10. JÓŹWIK Kamil, technik budownictwa, Wólka Łózecka;
  11. ZAJĄC Magdalena, wyższy urzędnik państwowy, Wierzchowina;
  12. LAMCZYK Grażyna Bogumiła, politolog, Parczew;
  13. KOWALEWSKI Mariusz Stanisław, ekonomista, Suszno;
  14. KIELISZEK-WASIOŁEK Bożena Stanisława, nauczyciel nauczania początkowego, Krynice;
  15. PIETRASZKIEWICZ Katarzyna Ewa, kierownik ośrodka pomocy rodzinie, Biała Podlaska;
  16. ŻBIKOWSKA Barbara Stefania, nauczyciel, Chełm;
  17. HUKIEWICZ Karolina Anna, przedsiębiorca, Krasnystaw;
  18. ĆWIKLIŃSKA Kamila, specjalista sprzedaży internetowej, Zamość;
  19. PELC Katarzyna Weronika, fizjoterapeuta, Zubowice;
  20. KOLASIŃSKA Anna Maria, rolnik, Piszczac;
  21. ZARĘBSKA Wioleta, położna, Łomazy;
  22. RUSINEK Antoni, specjalista do spraw zarządzania, Zamość;
  23. MUSOLF Jan Józef, rolnik, Podhorce;
  24. ZYGARSKI Piotr Jacek, prawnik, Warszawa.

KOMITET WYBORCZY SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ

  1. PAWŁOWSKA Monika Jolanta, specjalista do spraw stosunków międzynarodowych, Biała Podlaska;
  2. SZELĄG Piotr Edward, lekarz weterynarii, Hrubieszów;
  3. BORYSIUK Bolesław Borys, historyk, Warszawa;
  4. ROGALA Sławomir, technik mechanik, Czemierniki;
  5. GOŁOŚ Michał Roland, nauczyciel akademicki, Lublin;
  6. CZOBODZIŃSKA-PRZYBYSŁAWSKA Anna Jadwiga, muzealnik, Czeputka;
  7. WASZKIEWICZ Gerard, emerytowany oficer policji, Jarosławiec;
  8. PAMULSKA Łucja Jadwiga, emerytowany pocztowiec, Włodawa;
  9. DOBOSZ-FURMAN Patrycja Anna, specjalista do spraw marketingu, Parczew;
  10. KAMOLA Magdalena Małgorzata, przedsiębiorca, Jabłoń;
  11. BARTOSZEWSKA-WIC Ewa Monika, pracownik biurowy, Świdnik;
  12. MACERONI Grażyna Zofia, emeryt, Dubienka;
  13. TROJNIEL-GOŹDZIOŁKO Aldona Wioleta, przedstawiciel medyczny, Kolonia Horbów;
  14. LITWINIEC Zbigniew, nauczyciel, Radzyń Podlaski;
  15. MALCZEWSKI Jacek Michał, rolnik, Biłgoraj;
  16. JASEK-KOSOBUCKA Justyna, technik spedytor, Biała Podlaska;
  17. KAPŁON Monika, chemik, Olszewnica;
  18. CHĘĆ Jacek Tomasz, technik mechanik, Włodawa;
  19. TABOR Magdalena Aleksandra, inżynier technologii chemicznej, Lublin;
  20. KUROWSKI Jan Bolesław, emeryt, Piszczac;
  21. ŻUKOWSKI Stanisław, socjolog, Bezek;
  22. KOZICKA Katarzyna Małgorzata, fotograf, Bezwola;
  23. ROCZON Mateusz Maciej, politolog, Lublin;
  24. KIEŁBASA Bogdan Antoni, emerytowany pułkownik Wojska Polskiego, Biłgoraj.

KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  1. SASIN Jacek Robert, urzędnik, Ząbki;
  2. ZAWIŚLAK Sławomir, parlamentarzysta, Płoskie;
  3. DUSZEK Marcin Kamil, parlamentarzysta, Międzyrzec Podlaski;
  4. HAŁAS Teresa, parlamentarzysta, Topola;
  5. ZIELIŃSKI Tomasz Andrzej, parlamentarzysta, Tomaszów Lubelski;
  6. STEFANIUK Dariusz Paweł, wyższy urzędnik samorządowy, Biała Podlaska;
  7. ROMANOWSKI Marcin, prawnik, Biłgoraj;
  8. CICHOSZ Lucjan, lekarz weterynarii, Żółkiew Kolonia,
  9. SZWED Zdzisław, wyższy urzędnik samorządowy, Chełm;
  10. SKIBA Leszek Marcin, ekonomista, Warszawa;
  11. GMYZ Maria, przedstawiciel władzy samorządowej, Zamość;
  12. GMITRUCZUK Robert, wyższy urzędnik państwowy, Walinna;
  13. STRZAŁKA Beata Małgorzata, przedstawiciel władzy samorządowej, Biłgoraj;
  14. GAŁASZKIEWICZ Krzysztof Jan, inżynier rolnictwa, Horyszów Stara Kolonia;
  15. SAWICKI Konrad Bernard, przedstawiciel władzy samorządowej, Świdnik;
  16. KUSIAK-JANIEC Anna, urzędnik, Hrubieszów;
  17. SZWAJ Jerzy Ryszard, lekarz weterynarii, Parczew;
  18. BARSZCZEWSKA Barbara Aldona, lekarz specjalizacja ginekolog położnik, Biała Podlaska;
  19. CHMIELEWSKA Iwona, nauczyciel, Kąkolewnica;
  20. ZAŃKO Mariusz Artur, prawnik, Włodawa;
  21. CZARNECKA Halina, pracownik samorządowy, Tarnawatka-Tartak;
  22. MISZTAL Stanisław, lekarz, Zamość;
  23. PIEKARSKA Agnieszka, nauczyciel, Parczew;
  24. DĄBROWSKA-BANASZEK Anna, lekarz medycyny, Chełm.

KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  1. SACHAJKO Jarosław, ekonomista, Zamość;
  2. BRATKOWSKI Arkadiusz Tomasz, nauczyciel przedmiotów zawodowych technicznych, Miączyn Stacja;
  3. LITWINIUK Przemysław, radca prawny, Międzyrzec Podlaski;
  4. RÓŻYŃSKI Wiesław Marian, wyższy urzędnik samorządowy, Gromada;
  5. SMAL Kazimierz, inżynier budownictwa, Ruda;
  6. ROMAŃCZUK Andrzej, rolnik, Włodawa;
  7. SZYMALA Anna, dyrektor marketingu, Radzyń Podlaski;
  8. KOWALCZYK Jan Franciszek, pracownik samorządowy, Telatyn;
  9. WIŚNIEWSKA Anna, nauczyciel przedmiotów zawodowych technicznych, Kosmów;
  10. SUSZCZYŃSKI Sławomir Jan, dyrektor generalny, Biała Podlaska;
  11. MALESA Marzena Jolanta, nauczyciel historii, Biała Podlaska;
  12. CZUBA Agnieszka Renata, pracownik administracyjny, Żdżanne;
  13. PIWKO Karolina, dietetyk, Zamość;
  14. WYPYCH Teodora, nauczyciel, Gorajec-Zagroble;
  15. STANIBUŁA Ryszard Zbigniew, lekarz weterynarii, Zamość;
  16. FORNAL Mirosława Teresa, farmaceuta, Kumów Majoracki;
  17. KAMIŃSKA Irena, kasjer bankowy, Hrubieszów;
  18. NOWAK Teresa, kasjer bankowy, Józefów;
  19. KOCZKODAJ Bartosz, pracownik centrum obsługi telefonicznej, Sętki;
  20. DZIUBA Anna Bożena, socjolog, Tomaszów Lubelski;
  21. SIEMAKOWICZ Grzegorz, kierownik biblioteki, Biała Podlaska;
  22. WILBIK Marek, rolnik, Studzianka;
  23. NOSEK Sławomir Paweł, opiekun w domu pomocy społecznej, Żółkiewka;
  24. ZIELIŃSKI Janusz, właściciel małego sklepu, Parczew.

KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

  1. TUMANOWICZ Witold Sławomir, grafik komputerowy, Lublin;
  2. KASPRZAK Wiktor, ekonomista, Chełm;
  3. IWANOWSKI Marcin Piotr, adwokat, Biała Podlaska;
  4. BĄK Stanisław, przedsiębiorca, Biłgoraj;
  5. GOCEL Agnieszka Maria, kaletnik, Sitno;
  6. BIELECKA Beata Małgorzata, rolnik, Michałówka;
  7. MARCINIUK Agnieszka Monika, pracownik kancelaryjny, Biała Podlaska;
  8. KUBICA Kamil, menedżer produktu, Gozdów;
  9. KUPISZ Ewelina Agata, przedsiębiorca, Lublin;
  10. MAZUREK Michał, nauczyciel, Hruszów;
  11. BANASZCZUK Łukasz, menadżer, Paszenki;
  12. CZERWIENIEC Kamil, inżynier budowy, Zamość;
  13. PAWLAK Agnieszka Monika, ekonomista, Warszawa;
  14. NAGRODZKA Agnieszka, technik ekonomista, Siewalka;
  15. WÓJCIK Dorota Anna, aktuariusz, Warszawa;
  16. SADOCHA Zbigniew Marek, specjalista do spraw reklamy, Michałowice;
  17. REKUTA Daniel, nauczyciel, Pokrówka;
  18. MEKLER Anna, ekonomista, Turka;
  19. MULAWA Justyna Elżbieta, nauczyciel, Warszawa;
  20. KĘDZIERAWSKI Kamil, stolarz, Bukowa Wielka;
  21. TARNOWSKA Edyta, menadżer, Chełm;
  22. BATALIŃSKI Łukasz, prawnik, Stare Depułtycze;
  23. WITKOWSKI Bartłomiej, historyk, Krasnystaw;
  24. SOBICH Artur Wojciech, prawnik, Parczew.

KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KOALICJA BEZPARTYJNI I SAMORZĄDOWCY

  1. KOKOT Jan, prawnik, Chodel;
  2. KOZIARA Ewa Małgorzata, dziennikarz, Konstantynów;
  3. ŁUKASIK Rafał Mirosław, rolnik, Juliopol;
  4. LANGA Dariusz, przedsiębiorca, Wohyń;
  5. CHIBOWSKI Arkadiusz, przedstawiciel handlowy, Międzyrzec Podlaski;
  6. RYPINA Beata, urzędnik, Biała Podlaska;
  7. LEWCZUK Damian Jarosław, prawnik, Sławacinek Nowy;
  8. JÓŹWIK Justyna Renata, technolog żywienia zbiorowego, Brzozowica Duża;
  9. WYSOKIŃSKA Dorota, rolnik, Międzyrzec Podlaski;
  10. POPIELEC Przemysław, przedsiębiorca, Płoskie;
  11. CELIŃSKI Marek, przedsiębiorca, Kąkolewnica;
  12. WASĄG Lidia Elżbieta, fryzjer, Kąkolewnica;
  13. SOKOŁOWSKI Kamil, operator maszyn i urządzeń, Mońki;
  14. WOCH Ewelina Ilona, technik technologii odzieży, Kąkolewnica;
  15. BODNAR Anna Maria, technik geodeta, Batorz Kolonia;
  16. ZALEWSKA Agnieszka, rolnik, Kąkolewnica;
  17. KOWALIK Rafał, strażnik więzienny, Szczebrzeszyn.

Kandydaci do Senatu w okręgu nr 18 (obszary powiatów: chełmski, krasnostawski, włodawski oraz miasta na prawach powiatu: Chełm)

  1. RĘKAS Konrad Stanisław, dziennikarz, Chełm – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PRZYWRÓCIĆ PRAWO;
  2. STACHURA Rafał Artur, lekarz weterynarii, Kulczyn Kolonia – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA PO .N IPL ZIELONI;
  3. ZAJĄC Józef, nauczyciel akademicki, Stany Nowe – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ.
REDAKCJA Redakcja wirtualnychelm.pl pracuje codziennie, aby dostarczyć Ci ciekawe i przydatne treści. Naszym najlepszym wynagrodzeniem jest Twoje zaangażowanie – udostępniaj proszę nasze teksty na Facebooku i buduj z nami społeczność wirtualnego Chełma!

SKOMENTUJ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *