Home Kultura Młodzieżowy Dom Kultury w Chełmie zaprasza
Młodzieżowy Dom Kultury w Chełmie zaprasza

Młodzieżowy Dom Kultury w Chełmie zaprasza

0

Młodzieżowy Dom Kultury w Chełmie zaprasza najmłodszych wraz z rodzicami do udziału w kolejnej odsłonie Teatru na Poduszkach. Tej jesieni zobaczymy trzy spektakle. Pierwszy z nich już 23 października. Będzie to spektakl „3X Królewna, 3 X Smok” w wykonaniu Teatru pod Orzełkiem z Białegostoku.

Twórcy o spektaklu: „Aktorzy opowiadają trzy historie o królewnach. Choć wszystkie bajki zaczynają się tak samo, to w zależności od charakteru królewny, Złośnicy, Beksy lub Roztropnej dalszy ciąg jest zupełnie inny. Dzieci utożsamiając się z bohaterkami bajki uczą się, że w różnych sytuacjach życia mogą zachować się dobrze lub źle, a najlepszym orężem w walce z bajkowym Smokiem jak i codziennymi strachami jest uśmiech i rozwaga, a nie płacz i złość. Różnorodne formy lalek: kukły, maski, lalka trikowa”.

Spektakl rozpocznie się o godz. 12, w sali teatralnej MDK przy ul. Pocztowej 41. Obowiązują bezpłatne wejściówki dostępne w MDK od 18 października.
Dwa kolejne spektakle w jesiennym repertuarze Teatru na Poduszkach:
20 listopada „Legendy polskie” – Teatr CoNieco z Białegostoku
11 grudnia „Arka wszystkich świętych” – Teatr Form Wielu z Płocka.

Wszystkie spektakle rozpoczynają się o godz. 12 w sali teatralnej MDK (ul. Pocztowa 41). Na wszystkie obowiązują bezpłatne wejściówki dostępne w MDK w tygodniu poprzedzającym konkretne przedstawienia.

REDAKCJA Redakcja wirtualnychelm.pl pracuje codziennie, aby dostarczyć Ci ciekawe i przydatne treści. Naszym najlepszym wynagrodzeniem jest Twoje zaangażowanie – udostępniaj proszę nasze teksty na Facebooku i buduj z nami społeczność wirtualnego Chełma!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *