Home Kultura Młode talenty poszukiwane
Młode talenty poszukiwane

Młode talenty poszukiwane

0

Utalentowanych młodych wokalistów z terenu województwa lubelskiego zachęca do udziału w przeglądzie piosenki poetyckiej Włodawski Dom Kultury oraz Wojewódzki Ośrodek Kultury w Lublinie. Uczestnikami konkursu mogą być soliści (lub zespoły) w wieku 12-25 lat, którzy wystąpią z własnym akompaniamentem instrumentalnym lub podkładem muzycznym. Zgłoszenia wraz z tekstami utworów przyjmowane będą do 30 sierpnia.

Wykonawca (zespół) przygotowuje dwa utwory (obowiązkowo każdy wykona jeden utwór, drugi na życzenie Jury) o łącznym czasie prezentacji – 15 minut. Przegląd odbędzie się 6 września we Włodawskim Domu Kultury o godz. 11.00. Prezentowane utwory wysłucha i oceni jury, które przyzna 3 nagrody główne o łącznej wartości 1000 zł (I miejsce- 500 zł, II miejsce – 300 zł, III miejsce – 200 zł) oraz Muzyczny Laur Trójstyku.

Celem Przeglądu Piosenki Poetyckiej organizowanego w ramach III Międzynarodowego Trójstyku Literackiego jest promowanie i propagowanie piosenki poetyckiej o wysokich walorach artystycznych, inspirowanie do poszukiwań artystycznych w dziedzinie poezji i muzyki oraz konfrontacja dokonań twórczych.

Szczegółowe informacje oraz regulamin konkursu na stronie Włodawskiego Domu Kultury.

REDAKCJA Redakcja wirtualnychelm.pl pracuje codziennie, aby dostarczyć Ci ciekawe i przydatne treści. Naszym najlepszym wynagrodzeniem jest Twoje zaangażowanie – udostępniaj proszę nasze teksty na Facebooku i buduj z nami społeczność wirtualnego Chełma!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *