Home Bez kategorii Malgorzata Sabarańska-Figas: postawy ważniejsze niż edukacja
Malgorzata Sabarańska-Figas: postawy ważniejsze niż edukacja

Malgorzata Sabarańska-Figas: postawy ważniejsze niż edukacja

0
0

Gościem Rozmów Po Chełmsku była Małgorzata Sabarańska-Figas, właścicielka szkoły jazdy konnej, Prezydent Rotary Club Chełm.

W piątek ukazała się najnowsza rozmowa Tomasza Moskala w ramach serii wywiadów „Rozmowy po Chełmsku”. Cały wywiad można obejrzeć poniżej – gościem piątego odcinka byłaMałgorzata Sabarańska-Figas.

Rozmowę Tomasza Moskala z Małgorzatą Sabarańską-Figas można obejrzeć również na profilu facebookowym Rozmów po Chełmsku. Tam tez można śledzić kolejne odcinki programu, ukazujące się w każdy piątek na Facebooku (premiera każdego odcinka odbywa się z kolei w czwartki na telewizyjnym kanale NetSpeed Chełm).

W rozmowie Tomka Moskala z Malgorzatą Sabarańską-Figas rozmawiano o przyjaźni, wsparciu, odpowiedniej motywacji, wychowaniu dzieci, koniach i argentyńskim tango. Ciepła, przyjemna i bardzo dojrzała rozmowa z osobą, która po latach pracy w warszawskich korporacjach zmieniła całkowicie swoje życie.

W poprzednich odcinkach studio Rozmów po Chełmsku odwiedził m.in. Marek Dyjak oraz Marek Jaroszek.

REDAKCJA Redakcja wirtualnychelm.pl pracuje codziennie, aby dostarczyć Ci ciekawe i przydatne treści. Naszym najlepszym wynagrodzeniem jest Twoje zaangażowanie – udostępniaj proszę nasze teksty na Facebooku i buduj z nami społeczność wirtualnego Chełma!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.