Home Kultura Marek Dyjak: pokochałem Chełm
Marek Dyjak: pokochałem Chełm

Marek Dyjak: pokochałem Chełm

0

Gościem Rozmów Po Chełmsku był Marek Dyjak- artysta, który kilka lat temu zakochał się w Chełmie i na stałe osiadł w naszym mieście.

W piątek ukazała się najnowsza rozmowa Tomasza Moskala w ramach serii wywiadów „Rozmowy po Chełmsku”. Cały wywiad można obejrzeć poniżej – gościem piątego odcinka był Marek Dyjak.

Rozmowę Tomasza Moskala z Markiem Dyjakiem można obejrzeć również na profilu facebookowym Rozmów po Chełmsku. Tam tez można śledzić kolejne odcinki programu, ukazujące się w każdy piątek na Facebooku (premiera każdego odcinka odbywa się z kolei w czwartki na telewizyjnym kanale NetSpeed Chełm).

W rozmowie Tomka Moskala z Markiem Dyjakiem padły takie kwestie jak:

  • nowy album artysty
  • przeprowadzka do Chełm i odkrywanie miasta
  • piosenki Przemysława Gintrowskiego
  • kariera filmowa

Jeśli nie znacie twórczości Marka Dyjaka, to zdecydowanie warto to nadrobić i posłuchać jego utworów, w tym ostatniej płyty nawiązującej do twórczości jednego największych bardów, Przemysława Gintrowskiego.

REDAKCJA Redakcja wirtualnychelm.pl pracuje codziennie, aby dostarczyć Ci ciekawe i przydatne treści. Naszym najlepszym wynagrodzeniem jest Twoje zaangażowanie – udostępniaj proszę nasze teksty na Facebooku i buduj z nami społeczność wirtualnego Chełma!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *