Home Edukacja Lato w mieście
Lato w mieście

Lato w mieście

0

Jak zrobić tęczę, sztuczny śnieg i tornado? Jak samodzielnie zbudować latawiec malajski i mikroszybowiec? I jak wyprodukować cukierki, które łaskoczą w język? Tego i wiele więcej będzie można nauczyć się podczas bezpłatnych wakacyjnych warsztatów w Młodzieżowym Domu Kultury.

Dla dzieci (od lat 6) spędzających lato w mieście instruktorzy z MDK przygotowali arcyciekawy i różnorodny program zajęć. Jest w czym wybierać, począwszy od wyścigów modeli samochodów zdalnie sterowanych i własnoręcznego tworzenia biżuterii z filcu, po warsztaty wokalne i teatralne oraz włoskie, meksykańskie, polskie i azjatyckie szaleństwa kulinarne w chełmskich restauracjach.

Pierwsze zajęcia ruszają już w poniedziałek 24 czerwca. Zapisy przyjmowane są w Pracowni Inicjatyw Kulturalnych MDK przy ul. Pocztowej 41. Liczba miejsc ograniczona. Szczegółowy program na plakacie.

REDAKCJA Redakcja wirtualnychelm.pl pracuje codziennie, aby dostarczyć Ci ciekawe i przydatne treści. Naszym najlepszym wynagrodzeniem jest Twoje zaangażowanie – udostępniaj proszę nasze teksty na Facebooku i buduj z nami społeczność wirtualnego Chełma!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *