Home Bez kategorii Kiedy w Chełmie narodowo-patriotyczna ławka ? W barwach przypominających flagę Rosji…
Kiedy  w Chełmie narodowo-patriotyczna ławka ? W barwach przypominających flagę Rosji…

Kiedy w Chełmie narodowo-patriotyczna ławka ? W barwach przypominających flagę Rosji…

0

W debacie w ramach Campusu Polska Przyszłości Donald Tusk drwił regulaminu użytkowania patriotycznych ławek. Odczytał instrukcję ich obsługi, którą nazwał „instrukcją życia w Polsce”.

Specjalny regulamin użytkowania ławek


I tak, w pierwszym punkcie dowiadujemy się „’Ławka’ to instalacja przeznaczona do rekreacji i wypoczynku, składająca się z siedziska, stelażu w kształcie konturów Polski wraz z podestem zabezpieczonym łańcuchem” – czytamy w punkcie 1. Dowiadujemy się też, że ławka przeznaczona jest dla dorosłych oraz dzieci, ale korzystanie z niej przez dzieci do lat 12 powinno odbywać się wyłącznie w obecności i pod opieką opiekunów.

Nie można na nią wchodzić ze zwierzętami, na ławce mogą przebywać max 3 osoby, a ludzie czekający w kolejce(!) do odpoczynku muszą oczekiwać minimum 1,5 metra od instalacji
Na ławce mogą przebywać maksymalnie 3 osoby, przy czym łączne obciążenie nie może przekroczyć 225 kg. Z kolei wejście i zejście na ławkę dozwolone jest i powinno odbywać się tylko za pomocą schodów, trzymając się poręczy.

„Z ławki należy korzystać tylko w pozycji siedzącej, trzymając się poręczy stanowiących umocowanie ławki i opierając się o oparcie.”
Zabrania się: „stawania na ławce, siadania na oparciu ławki, skakania na ławce, zeskakiwania z ławki, siadania i przebywania na uszkodzonej ławce, używania urządzeń nagłaśniających i innych wywołujących hałas, korzystania z otwartego ognia”.

W punkcie 9. napisano natomiast, że na ławce i w jej bezpośredniej przestrzeni obowiązuje bezwzględny zakaz spożywania napojów alkoholowych, środków psychotropowych i odurzających, palenia tytoniu, papierosów elektronicznych oraz używania otwartego ognia.

W 15. punkcie ostrzega się, że wobec osób, które nie będą przestrzegały obowiązujących zasad lub spowodują szkody w instalacji, mogą zostać wyciągnięte konsekwencje prawne.

REDAKCJA Redakcja wirtualnychelm.pl pracuje codziennie, aby dostarczyć Ci ciekawe i przydatne treści. Naszym najlepszym wynagrodzeniem jest Twoje zaangażowanie – udostępniaj proszę nasze teksty na Facebooku i buduj z nami społeczność wirtualnego Chełma!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *