Home Kultura Imprezy w MDK-u
Imprezy w MDK-u

Imprezy w MDK-u

0

Młodzieżowy Dom Kultury w Chełmie zaprasza w najbliższym czasie na dwa wydarzenia kulturalne:

Pójdźmy wszyscy…

Najpiękniejsze kolędy w wykonaniu uczniów chełmskich szkół będzie można usłyszeć 21 stycznia w Chełmskiej Bibliotece Publicznej. O godz. 11 rozpocznie się koncert laureatów czwartej edycji Międzyszkolnego Konkursu Kolęd i Pastorałek „Pójdźmy wszyscy do stajenki”. Na koncert zapraszają organizatorzy: MDK, ChBP, Urząd Miasta Chełm oraz Duszpasterstwo Młodzieży w Chełmie. Wstęp wolny.

Tanecznie i jazzowo

Na VII Karnawałowe Spotkania z Tańcem Jazzowym zaprasza MDK. Impreza odbędzie się 20 stycznia w sali widowiskowej ChDK. Podczas dwóch koncertów (godz. 14 i godz. 18) zatańczą wszystkie grupy Zespołu Tańca Jazzowego Ballo oraz goście: Małgorzata Ziółkowska – tancerka, choreograf i pedagog tańca Kieleckiego Teatru Tańca oraz Klub Tańca Towarzyskiego Impuls z MDK w Biłgoraju.
Bilety w cenie 10 zł – dostępne w MDK.

Więcej wydarzeń kulturalnych znajdziecie tutaj.

REDAKCJA Redakcja wirtualnychelm.pl pracuje codziennie, aby dostarczyć Ci ciekawe i przydatne treści. Naszym najlepszym wynagrodzeniem jest Twoje zaangażowanie – udostępniaj proszę nasze teksty na Facebooku i buduj z nami społeczność wirtualnego Chełma!

SKOMENTUJ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *